Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A koraszülött babáknak miért...

A koraszülött babáknak miért csúnyácska a fejük?

Figyelt kérdés
2017. júl. 2. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
A nem koraszulotteknek is az pár napig. Aztán kisímulnak
2017. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Ha megnézed, akkor soknak azért mert még csont és bőr a szentem, mert olyan korán jött hogy még azután szedett volna husit magára. A teljesen kihordott baba meg kis pufitos.
2017. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Át kell nyomakodniuk a szűk szülőcsatornán, ez deformálja a még lágy, képlékeny koponyát. Pár nap múlva felveszi a koponya a rendes formáját.

Ez természetesen folyamat, merev koponyával a csecsemő sokkal nehezebben, vagy sehogy sem tudna megszületni.

2017. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben ezt tudom, de később se olyan normális(1 évesen). Hosszú vékony furcsa szemük van.
2017. júl. 6. 16:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat kerdezo en nemtudom te ezt hol látod , de nekem pl tok szep kerek pofim volt már 3 honaposan is pedig 6 hettel születtem előbb. A batyám szintén szép baba volt , ő oktoberi de decemberre volt anyu vele kiírva. Szoval ez butasag!
2017. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!