Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gond ha a 4 hónapos babámat...

Gond ha a 4 hónapos babámat este 8kor fürdetem?

Figyelt kérdés
Édesapám szerint túl késő. Viszont ebben a kánikulában minden nap kb este 6 fele viszem a babámat sétálni mert akkor kezd az idő elviselhető lenni, ezért toltam ki 8ra a fürdést
2017. júl. 3. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem. Mas is ezt csinálja.
2017. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha utána le is fekteted, akkor nem késő.
2017. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekben nincsen beépített óra, teljesen mindegy, mit mikor csinálsz, csak az a fontos, hogy legyen egy viszonylag fix és kiszámítható napirendje.
2017. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem késő.
2017. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1 napos koratol ( szules utan egybol jottunk haza - kulfold ) este 9 kor furdetem. Ugy csinalja mindenki ahogy akarja.
2017. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 3. 20:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Eleinte én is 8-kor fürdettem, de így néha volt fél 11 mire sikerült elaltatni. Így előrehoztam 7-re a fürdést, így legkésőbb 9kor alszik már.
2017. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Dehogy késő. Sőt. Én igyekeznék ekkorra tenni az esti dolgokat, hogy maradjon az estéből nekünk is párommal. Na meg a lakás..

Eleinte amikor még csecsemő volt a fiam, 6 fele fürdött, de utána még 2x evett. Most hogy átalussza az éjszakát, a fürdést a vacsora elé tettük ami 9. Úgyhogy tök jó a ti időtök!

2017. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én az elején 8-9 között fürdettem, de igyekeztem kitolni inkább későbbre, így lett egy idő után háromnegyed 9 kb, majd fél 10 -10 között aludt el. Aztán 8 óra egy rövid ideig. Egy éves és már azért jópár hónapja 7-kor van fürdés, aztán 9-kor legkésőbb alvás. Pár hónaposan még nem aludt úgy éjjel. Közösen alakítottuk ki, így volt megfelelő.

Egy ismerős pedig a 4 hónapost fél 10-kor fürdeti. Nekik meg ez jött be.

Úgy csináld ahogy a te/ ti időbeosztásotokhoz megfelelőbb, és bízz a döntésedben.

2017. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben :) köszönöm!
2017. júl. 4. 04:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!