Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Robin névről vélemény?

Robin névről vélemény?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy külföldön fiú és lány is kaphatja, de Magyarországon csak fiú, szóval légyszi ne az legyen a legtöbb válasz, hogy milyen neműnek lesz a név.

2017. júl. 10. 13:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem tetszik, de ez ízlés kérdése, szerintem vállalható bőven, ha megy a vezetéknévhez.
2017. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
27%
Nekem nagyon lányos névnek hangzik.
2017. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%

Hát,nekem nem annyira tetszik,de ne más véleménye alapján válassz nevet a fiadnak.


Vegyetek neki Batmanes bodyt! :)

- Mit mond Batman Robinnak, mielőtt beszállnak a Batmobilba?

- "Gyere Robin, szálljunk be a Batmobilba!"

2017. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
46%
Magyar gyereknek nevetséges. Az pedig szégyen, hogy manapság a magyar anyák nem tudnák normális nevekben gondolkozni. Anyámék korosztályában még ezek voltak : Csaba, Attila, Bálint, Botond, Levente, Tímea, Lilla, stb.
2017. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

akkor mar inkabb Batman. :)

poént felreteve nekem nem jön be

2017. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%
Nekem megszokott, mert van ilyen nevű ismerősöm. Ő kedveli a nevét, neki nem okozott gondot. Elég különleges is a csóka, így nagyon illik rá.
2017. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Elsősorban nektek kell hogy megfeleljen, de ha objektíven akarok véleményt alkotni, attól függetlenül, hogy nekem tetszik-e avagy sem, akkor azt kell mondjam,nagyon nem mindegy milyen vezetéknév mögé kerül. Mert egy Molnár vagy Takács és hasonló kaliberű, jó magyar vezetéknévvel (amikkel természetesen semmi gond nincsen), lássuk be, több mint röhejesen hangzik. Szabó Robin, teszem azt, saccperkábé pont annyira idétlen, mint a Varga Dzsenifer. Szerintem.
2017. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%

A leggyakoribb szó amit egész életében hall majd az a Batman lesz. Még ha nem is cikizik vele, akkor is baromi unalmas egy idő után.

Magyarországon nem adnám.

2017. júl. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Mondjuk nekem nem jut eszembe róla a Batman mert nem is szeretem és soha nem is néztem.

A férjem favorizálja leginkább, bár nekem is tetszik, mert ő sokat ját külföldre és ott sok hasonló névvel találkozik ami neki már megszokott így egyáltalán nem érzi, amit fentebb említettetek, hogy túl külföldi lenne. Azt meg végképp nem értjük miért ne lehetne külföldiesebb, hamár ennyire színes a névadási paletta is.

Múltkor pont egy Steve Molnar-ral futott össze. A férfi már ott született és soha nem volt gond, hogy magyar vezetéknévhez külföldi keresztneve van.

2017. júl. 10. 16:46
 10/30 anonim ***** válasza:
90%
nekem tetszik, de azt tanácsolom, hogy a névválasztásnál ne az én vagy bármelyik másik idegen véleménye érdekeljen :) ha nektek ez tetszik, adjátok ezt
2017. júl. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!