Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csodálkoznak azon...

Miért csodálkoznak azon sokan, hogy 26 évesen a második babánkkal terhes a Feleségem?

Figyelt kérdés

Sokan nem értik, hogy ilyen fiatalon minek 2 gyerek, de nem értem hogy mi ezen a fura, ha már mindenünk megvan (saját lakás, autó, munka, házasság). Miért baj az hogy mi fiatalon akartunk szülők lenni, mert természetesen mindkettőjüket terveztük. Családot választottuk a bulizás helyett. Ez baj?

Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést, mert véleményekre vagyok kíváncsi! (Nem vagyunk kisebbség, ezt csak azért írom, mert náluk jellemzőbb a korai gyerekvállalás, nem azért mert bajom van velük.)

Feleségem 25, nagyobbik baba 2, kisebbik 3 hónapos magzat, én 26.


2017. júl. 11. 17:36
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

18-as, menj be egy boltba és érdeklődd meg, hány kiló kenyeret/húst/gyümölcsöt tudsz venni családcentrikusságért.

Amúgy érdeklődve várom a válaszod arra, hogy miért csak az lehet családcentrikus -szerinted- aki a minimumot tudja nyújtani a saját gyerekének?

2017. júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
60%

En vagyok a 28 eves 3 gyerekkel,hitelmentes lakassal es autoval.

Mint irtam,parom maszekol is.altalaban nagyobb,nem surgos munkat vallal el.

2 napot dolgozik,2 napot pihen.a pihenojeben maszekol.neha kivesz egy-egy nap szabit,ha szukseges.

Elmegy teszem azt 15 napot maszekba,pl egy csaladi haz burkolasara.

A vegen mindennel egyutt kap 500-600 ezret.plusz a fizuja 400 ezer mindennel egyutt.plusz az en penzem.

Ilyen honapban 1 millio felett van a bevetelunk,de ugyan ugy csak az atlag 300 korul koltunk.

Győrben van lakasunk,3 szobas.2,5 eve vettuk,azota csinalgatjuk.ja igen,11,5 millioert vettuk.

Ha semmi maszekja nincs,akkor is elteszunk kb.150-200 ezret minden honapban.(most,hogy en nem dolgozom,elotte tobbet)

Es azert voltak kemeny honapjaink,mikor a lakasra gyurtunk.

Aki csak nyafog,meg mindenfele luxusra kolti a penzet.ide megy meg oda megy,merthat fiatal,annak persze,hogy nincs semmije a 20as evei vegere.

Vannak akik elorelatoak,sporolnak,megnezik mire koltenek.

Mi most voltunk ugy igazan,tobb napra nyaralni.evek ota ez volt az elso komolyabb nyaralasunk.de most sem koltekeztunk tul.otunknek a 4 nap mindennel egyutt 130 ezer volt.es ebben benne van a benzin is a 700 km re.szoval tenyleg minden.

Esszel kell csinalni.

Mi is jarhattunk volna moziba,vacsorazni,rendelhettunk volna pizzat halom szam es logathattuk volna a labunkat szabadnapokon.de akkor biztosan most is egy filler nelkul,alberletben,naprol napra elnenk.

2017. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%

Látszik szövegértéssel sokan gondban vannak itt..én arra írtam hogy aki anyagilag is stabil már évek óta az sem vállal már gyereket a mai modern világban,mert bizony le kell mondani esetleg néhány dologról és a karrierista nők erre nem képesek!

Annak meg örülök hogy sokan itt jobban tudják hogy nekem mennyi pénz elég havonta és mire van igényem!Elismerésem! 😉 Nem vagyunk milliomosak,de érdekes módon mindenünk meg van. Hitelre vettünk házat,és nem luxus autónk van,de mi ezzel is boldogok vagyunk! Mi egyszerű ,,paraszt,, emberek vagyunk akik annak örülnek és hálát adnak amijük van,és nem vagyunk kapzsi nagyvárosi emberek akik ha havi 1 millát keresnek akkor is sírnak hogy nekik az sem elég,és milyen nyomorult az életük.

2017. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

én arra írtam hogy aki anyagilag is stabil már évek óta az sem vállal már gyereket a mai modern világban,mert bizony le kell mondani esetleg néhány dologról és a karrierista nők erre nem képesek!


Igen te már csak tudod ki miért nem szül gyereket, és ki miről akar lemondani.

Lehet másnak szövegértési gondjai vannak szerinted, de te meg full rosszindulatú vagy, hogy más életével vagy elfoglalva a sajátodé helyett.

2017. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
42%
26 évesen mióta fiatal az? Szomszéd 27 éves asszonyka 4. gyermeket várja. Szerintem pont nem érdekel senkit se nem!
2017. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
27%

Én 25/l vagyok párom 29 3. babáknal vagyok terhes mi így terveztük. Nem bántuk meg! 4 éve házasok vagyunk.( lassan 8 éve együtt vagyunk)Párom dolgozik , biztos állása van. (Autónk, és házunk is van)

18hkm

2017. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó, könyörgöm ha 26éves vagy akkor ne lánynak írd magad... Felnött nő vagy ember.. :) bocs, de borzalmas szúrta a szemem.
2017. júl. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
75%
Azt írod, csodálkoznak. Nyilván, mert tökre nem ez manapság a megszokott. Én is szoktam az ilyenen csodálkozni, DE nem azért, mert bajlenne, hanem egyszerűen azért, mert nem mindennapi. Ismerek olyan családot, ahol az anya kb 28, és már a kisebbik gyerek is jócskán ovis. Nagyon szuper kis család, de akárhányszor találkozunk, mindig kicsit rácsodálkozok. Ez nem egyenlő azzal, hogy elítélném őket.
2017. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Max azért mert ,kicsit fiatal már a 2.gyerekhez!

Mert ha már 2. akkor mikor szülhette az elsőt talán túl fiatalon ami azért furcsa mert egy 20 év körüli párnak nem nagyon van még semmilye egy gyerekhez,gondolok itt munkaviszony legalább pár év amire szüli azt a gyereket,meg saját lakás nem albérlet,kocsiról nen beszèlek mert az nem a létfontosság része,no meg sóksóók lóvé !!

Viszont én azt mondom ha egy pár ha arra várna hogy mindene meglegyen a fent említettek közül jó pár akkor még kevesebb gyerek születne!!

Amúgy én 26 évesen szültem az első fiamat!

Jelenleg 35 vagyok 3 gyerkőc anyukája!!

Kívánok boldogságot és sok pénzt a gyerekekhez!!

2017. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

29-es, miért?

10 év korkülönbségnek kell lennie szerinted a gyerekek közt? :O

Én is 26 évesen szültem a második gyermekem és 24 évesen az elsőt. 2 év korkülönbség szerintem pont ideális.

2017. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!