Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van a babámmal? Kétségbe...

Mi van a babámmal? Kétségbe vagyok esve, mert soha nem volt gond az elalvásával, és az éjszakát is 8 hónapos kora óta végigalussza (kiv. Betegség).

Figyelt kérdés

De most 3 napja kezdte, hogy a délutáni és az esti alvásnál is, ahogy berakom az ágyába, üvölt, őrjöng.ha bemegyek hozzá, csak rosszabb, ki akar jönni stb. és éjjel is 2szer ébredt. semmi trauma nem érte, kellemesek a napjaink. még játszótéren sem voltunk mostanában, tv-t nem néz.

mégis derült égből villámcsapásként csinálja ezt! mi lehet?

20 hónapos

légyszi, segítsetek!


2010. máj. 21. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
korral jár sajna. a kismamablogon utána tudsz olvasni a részleteknek. a lényeg, h következetes légy, de ne hagyd ordítani, 1-2 hét alatt elmúlik kb.
2010. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

komolyan?! én úgy gondoltam, ilyen nagy babánál már nem lehet ilyesmi gond....

mindig is szeretett a kiságyában aludni, és úgy általában az alvást is szereti...

2010. máj. 21. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
én is azt gondoltam, amíg be nem következett nálunk is, aztán a barátnőm kislányánál is. szóval a lényeg, h most minden fontosabb neki, mint az alvás. és próbálkozik, h hol a határ és engeded-e, h kimaradjon az alvás, játszhat-e még stb... aztán rájön, a szbály az szabály és rendeződik a dolog.
2010. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!