Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Halovai vezeteknevhez melyiket...

Halovai vezeteknevhez melyiket valasztanatok a kovetkezo nevek kozul? A Titanilla, Tessza, Szkilla, Halina, Hadassa, Olivia, Hanna, Helena, Léna, Bítia, Villo vagy Lelle nev tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Miket javasolnatok még hasonlo stilusban? (Ket nevet szeretnénk adni)

2017. júl. 13. 13:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen íratlan szabály, hogy hosszú, különleges vezetéknévhez rövid, egyszerű keresztnév jár, hogy ha nem muszáj, ne nyomorítsuk meg a gyerek egész életét egyetlen elb.sz.tt névadással. Úgyhogy ha ezekből kell választani, akkor Léna. Második név nélkül, mert már így is hosszú.
2017. júl. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 HappyKatus ***** válasza:

Ha ezek közül kell választani, akkor szerintem is Titanilla Léna.


A mi vezetéknevünk is hasonló: Holovár.

Ha egyszer lesz egy kislányunk, akkor az Alina Bella vagy szimplán Eliza lesz.

2017. júl. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hanna

Léna

Villő

Olíva


A többi szörnyű.

2017. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ezek közül szinte egyik se...vagy nagyon hosszú, vagy kimondhatatlan a név.


az Olíviával nagyon nyelvtörős, szegény gyerek, mire megtanulja kimondani...

2017. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kb 3 éves korára már ki tudja mondani...sosem értettem ezeket a "jaj nem tudja majd leírni" "jaj hogyan mondja ki" véleményeket. Oké, picit nehezebb dolga lesz, de nem láttam még olyan 18 evest aki nem tudja kimondani a saját nevét, legyen bármilyen hosszú vagy bonyolult.

Az én fiamnak tok egyszerű neve van, mégsem tudja rendesen kimondani meg (mivel csak 2 éves). Na bumm.

A halovai olivia kimondottan dallamos szerintem.

2017. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Halovai Hanna Léna
2017. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Halovai Titanilla

Halovai Villő


Bár az Olívia az egyik kedvenc női nevem, ehhez a vezetéknévhez nem adnám, mert nagyon furcsa, már-már vicces a hangzása.

2017. aug. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!