Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék venni Hauck 3 Way...

Hol tudnék venni Hauck 3 Way Carrier kengurut? Már végignéztem az összes online bababoltot, de sehol nincs, a teszveszről meg lemaradtam sajnos. Google-ben is néztem, nem dob ki semmi használhatót.

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi e-bay-en vettünk mondjuk ugy tudtuk csak, hogy volt külföldi ismerös. Neha postaznak külföldre is egyebkent, ha meg van esetleg nemeto.-i, angliai ismerösöd, ö tud szerezni neked. Remelem tudtam segiteni ez az egyetlen hely ahol tudom, hogy lehet venni. Mi veletlenül valasztottuk ezt a fajtat de nagyon elegedettek vagyunk vele.
2010. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És várok még a további lelőhelyekre.
2010. máj. 21. 20:22
 3/8 anonim válasza:

Megnéztem ezt a Hauck 3 Way Carrier kengurut,és szerintem ugyanolyan mint az Esprit 3 Way Carrier!

Nekem ilyen van,nagyon kényelmes,bár nem sokat használtuk!

Most szeretném eladni,mivel mi már kinőttük,ha esetleg érdekelne!(szürke színű)

2010. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2010. máj. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Az előbbi linket én küldtem,így néz ki a kenguru csak szürke színű!

Most hogy így nézegettem az oldalakat több helyen van így írva:Hauck/Esprit

Szerintem ugyanaz teljesen!!!

2010. máj. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is nézegettem az Espritet, de teszveszen egy Hauckot 7.000,- forintért elvittek előlem, ami ráadásul új volt. Elmentem a Brendonba, de nem volt Esprit, így nem tudtam megnézni "élőben." Mennyiért adnád a tiédet? Priviben küldhetnél képeket is. Előre is köszi.
2010. máj. 22. 15:44
 7/8 anonim ***** válasza:
a hauck gyartja az espritet ez tuti, nekem a hauck babakocsimhoz esprit utmutato volt aztan a boltban megkerdeztük es ök mondtak, lehet a kettö ugyanaz.
2010. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 23. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!