Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első gyermekem születése pár...

Fehér Karolina kérdése:

Első gyermekem születése pár héten belül várható. Már nagyon várjuk a kis csöppséget! Ti milyen babaápolási termékeket ajánlotok? Hall az ember mindenfélét a környezetében. Például a nővérem a Sudocremre esküszik. Szerintetek is annyira jó?

Figyelt kérdés
2017. júl. 21. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a sudocream.

Újszülöttnél mindenben a gyógyszertárira esküszöm. Bár nekem alapos okom volt/van sokáig kerülni a drogériás termékeket mert nekem száraz és érzékeny bőröm van és több termék okozott nálam erős viszketést, az újszülött bőre is érzékeny (igaz van akinek jobban másnak kevésbé) és a drogériás fürdetők nagy része tele van mindenféle adalékkal, ami nem feltétlen tesz jót a bőrüknek. Pl a nagyfiamnak 1 évesen a Nivea baby lazán kiütéseket okozott, a Gabi száraz viszkető bőrt. Végül másfél évesen hagytam el a gyógyszertárit, a Weleda bevált.

A fenekére sudocreamet használtam kb fél éves korától.

A kicsi még újszülött, nem is volt kérdés, hogy minden gyógyszertári eleinte.

Szóval ha nem is akarsz gyógyszertárit használni, nézd meg az összetevőit, a gabit, johnsonst meg niveát semmiképp nem ajánlanám pl.

2017. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A sudocrem igen, nagyon jó, szerintem a legjobb! Én mindkét gyerekemmel azt használtam, sokkal jobb volt mint a többi amiket még kipróbáltam. Testápolónak pedig neogranormon. Haj/fej mosáshoz a Babé koszmó elleni sampon. Kicsit drága, de nekem több hónapig elég volt, de sokáig tartott, több hónap volt mire elfogyott. A Johnson's termékeket én kerültem nagy ívben.
2017. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először mindenből a patikait,popsikrémből a boraxos nagyon jó .én sudocreamet csak akkor használtam,ha kicsipte a popsit a kaki.úgy tudom nem is ajánlatos folyamatosan.

A johnsons termékeket jobb kerülni

2017. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sudocrem legyen otthon, de ne azt használd általános popsikrémnek! Mi gyógyszertárit használtunk, fürdetőt is, testápolót is, popsikrém sem rossz, de én találtam egy natúr popsikrémet, amit nagyon szeretünk.
2017. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó a sudocream. Érdemes bolti törlőkendő helyett vizes vattát használni, az nem csípi ki a bőrét.
2017. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is Sudocreamet használunk és Schauma baby fürdetőt,a gyógyszertári fürdető valami borzalom volt. Egyébként mi első körben a várandós csomagokban lévő mintákat használtuk el,így ki is tudtunk próbálni több félét.
2017. júl. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!