Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valóban nagyobb baba várható,...

Valóban nagyobb baba várható, ha mézet eszik az ember? Napi 2 evőkanállal gyümölcsteába szoktam tenni, ez már sok lehet?

Figyelt kérdés
31 hetes
2009. dec. 13. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Erről megint itt hallok először. Ez is valami babona lehet.
2009. dec. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, ezt én is hallottam, egy méhész felesége szült 7 kilós babát. Anyukám csak propolisszal kente az arcát mikor terhes volt és az öcsém 5 kilóval született.
2009. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is a tv-ben hallottam. Nem tudom más tudja-e összefüggésbe hozni, hogy esetleg nagyobb babája született, mert mézet fogyasztott.
2009. dec. 13. 19:10
 4/10 anonim ***** válasza:
a méz alapvetően nagyon értékes és egészséges, tápanyagdús étel. "nagyobb" babát nem feltétlenül lesz, de az tény, hogy nagyon egészséges ilyenkor fogyasztani. ahogy a sok gyümölcs, zöldség is ajánlott ilyenkor... van aki azt mondja a vitamintól lesz nagyobb a baba, van aki azt mondja ez is hülyeség... de hogy egészséges és segíti a fejlődését az tényleg igaz!!! ha nem is lesz nagyobb :) (méhész unokája vagyok :))
2009. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ettem mézet, 3060grammal született a lányom. Nem hiszem hogy a méz vagy bármilyen vitamin -elevit- miatt lesz valakinek nagy babája, ez szerintem genetika.
2009. dec. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tévhit!
2009. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor nyugodtan teszem a teámba.
2009. dec. 13. 19:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Én csak azzal tudnám ezt összefüggésbe hozni, ha valaki terhességi diabéteszes, nem kezeli és eszi a mézet is.

Régebben nem volt cukorterheléses vizsgálat.

Csak annyit tudok, hogy a cukrosoknak lehet nagy babájuk, ha nem jól tartják a diétát. :o)

Alapvetően a méz szerintem nem eredményez nagy babát, mint ahogyan a vitaminok sem.

2009. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Állítólag csak akkor lesz sokkal nagyobb a baba, ha valaki túlzásba viszi a méz fogyasztását.Napi két ek szerintem egyáltalán nem sok.
2009. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az utolsó előtti válaszolónak van igaza!

Pont a héten beszélgettem erről a dokimmal, hogy mitől lehet vkinek nagy babája! És azt mondta, hogy az esetek 99%-ban a nem kezelt cukorbetegség miatt vannak nagyobb babák az átlagnál! Tehát ezek nem csodababák, ahogy a tv-ben mutogatják őket, hanem sajnos egy nem kezelt dolog miatt szenvednek ők is, már akinek ettől baja lesz! Persze régen nem volt ilyen vizsgálat, de ma már nagyon egyszerüen kimutatható!

Ha neked nincs bajod a cukroddal, akkor a szervezeted le tudja bontani a cukrot, és nem lesz semmi baja a babának, főleg nem szerintem attól a 2 kanáltól amit a teádba teszel!:-) Úgyhogy nyugodtan idd meg ha jól esik!:-)

2009. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!