Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valóban kell a 26-27 fokos...

Valóban kell a 26-27 fokos hőmérséklet ( szobában ) a kis újszülötteknek, hogy ne fázzanak?

Figyelt kérdés
2008. okt. 18. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Persze hogy kell,meg még jó ha be is bugyolálod akkor kellően fölmelegszik és még be is fog lázasodni!-Ez vicc volt!!!!!!

20-22 fok elég! Képzeld el ha befűtesz 27 fokra és van rajta ruha is, hogy fogja magát érezni,mikor a pelus is melegíti! csak pihegni fog szegény! Fürdéskor lehet pár fokkal melegebb mert akkor ugye pucér meg a vizes kis teste is hűti. De utána megint felöltözteted meg szerintem biztos be is takarod amikor alszik.

2008. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, 20-22 fok elég. Ha fürdetitek akkor kell egy kicsi melegebb csak.
2008. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Egy másik fontos szempont a fűtés: a jó szellőztetéssel ellátott gyerekszobában a 20-22°C-os hőmérséklet az ideális. Ha a levegő túl száraz, mindenképp gondoskodni kell a párologtatásról"


from babaszoba.hu

2008. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
elméletileg elég a 22 fok de pl az én babóm fázos és neki a 25 fok jó ugy hogy kis vékony lepedővel van betakarva...de ezt ugy is látni a picin ha fázik vagy ha melege van
2008. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
Hát sokan ezt mondják.Az én babám már 3hónapos ,első perctől fázós ,25fok van egy vékony polár pléddel van betakarva de még így is sokszor arra kel fel,hogy fázik-jégcsap mindene.Fürdetni sztem minimum 27fok kell,hogy ne fázzon meg a kis pocak,mert egy életre megfososodhat-nekünk van ilyen ismerősünk-tízen évesen is bepisilt még....szval ne spórolj ezzel ,érezze jól magát-ő 36fokból jött ki ne felejtsd és nem értem mért mondják mások elég a 22neki,gondold végig neked ekkora hőfok változás mit hozna.
2008. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!