Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor mennyi ez a hömérsé...

Most akkor mennyi ez a hömérséklet?

Figyelt kérdés
11 honapos a babám. fenekében mérve 38,1 , honaljban meg 36 fok. szabályosan mértem, ha a popsisbol levonok az csak 37,6. akkor honaljban miért ennyivel kisebb?
2011. jún. 15. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
én a 37,6-ot venném alapul, az én fiamnál pl lehetetlen a mai napig (1,5 éves) hónaljban lázat mérni, mert annyit ficánkol. Pedig nem első gyerek, a rutin megvan már. A popsiban mérést nem lehet elrontani, mellesleg meg ha megpuszilod a homlokát, érzed, hogy van-e hőemelkedése vagy nincs.
2011. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Digitálissal mérted?

Azok össze-vissza mérnek sajnos. (Tűz forró, egyértelműen lázas betegnél sem mutatott lázat pl...)



Egyébként jelen esetben mindegy, mert vagy hőemelkedése van, vagy még az sincs (a popósból le kell vonni 0,5 tized fokot), tehát csillapítanod nem kell.

Én beszereznék egy analóg hőmérőt.


(Azt mondjuk nem tudom, hogy 11 hónaposnak hogy mérted a hónaljában, nekem ennyi idősen a gyerekeim ficánkoltak rendesen... :o)

2011. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eltereltem figyelmét és odaszoritottam:)

ma már nem volt láza szerencsére.. köszi szépen a válaszokat.

2011. jún. 16. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!