Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Különleges, ritkább nevek?

Különleges, ritkább nevek?

Figyelt kérdés

Olyan lany,fiu neveket keresek amik kulonlegesek,es nem igy hivnak minden masodik babat.

Pl: Zselyke, Kloé, Medox stb.

Elore is koszonom.



#név #Kulonleges nevek #ikreknek nev
2017. júl. 27. 12:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk kb minden második lány Zselyke, Lili, Hanna, Zoé.. Fiúknál a Benett, Bence, Zénó kb..

Az fiam Tamás, bár nem különleges, de nálunk ritka, már ami a gyerekeket illeti, a lányom Zója Anna. (Az Annát egy számomra nagyon fontos személy után kapta)

A fiam ha lány lett volna Viktória Anna lett volna, a lányom ha fiú lett volna Hunor lett volna. :)

2017. júl. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
85%

Arina

Zente

2017. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
86%

Kleopátra

nagyon szép és ritka :D

2017. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ovis csoportunkba 3 Zselyke van. A kicsi a nagy Zselyke és a Zselyi 😉😁
2017. aug. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk a kislányunk Olívia lett például, nem találkoztam még az ő korosztályából ilyen névvel :)


Fiúnk mondjuk Csongor , de ami még tetszett az a Hunor,Csanád,Zoárd,Medárd,Szilárd.


Lány: Auróra, Arabella, Frida, Viola, Korinna, Debóra, Anasztázia, Szolanzs,

2017. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
70%

Nagylányom neve Linda Eliza,a kicsi Lorina Szonja. Ezek mind ritkák! :)


Sztem még a Zorka, Mira, Aliz sem "tucat" név.


Fiúba nem nagyon tudok. A fiunknak tucatneve lett! :`)


Egyedül a Dorián meg az Olivér ami még tetszik fiúba és nem gyakori.

2017. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
64%

Lany: Alicia, Davina, Aisa

Fiu: Armand, Álmos, Barnabás

2017. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
100%

Írtad kérdező a Fruzsinát hogy gyakori.

Nekem tetszik ez a név és nem mondanám gyakorinak, egyetlen Fruzsit se ismerek...

Fiú névben a Teodor, Iván tetszik

2017. nov. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Alexander,Félix,Zénó,Merse.nekem ezek a kevenc fiu neveim.mar a ritkabbak kozul.

Lany nevet nem annyira tudok,leven 3 fiam van...sosem kellett lany neven gondolkodnom.

Talan a Zóra,ez regota tetszik es meg nem hallottam sehol.

2017. nov. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy az a ritka a kicsik között, amire számítasz, hiszen sokan gondolkoznak hasonlóan.

[link]

Ha csak kicsit ritkábbat, de azért trendit keresel, válassz a lista végéről, bár nálunk több Boróka, Dalma, Hanga, Szófia, Johanna, Veronika és Csongor, Nimród, Bulcsú, Zente, Merse, Szabolcs... van bölcsitől alsóig, amik elvileg pont ez a kategória, de pl. a jóval listavezetőbb Dáviddal és Lilivel nem szoktam találkozni.

Nagyon ritkák meg hát azok, amik kevés embernek tetszettek, pl. Arvid, Bars, Dés ill. Azurea, Babér, Dorit... vagy felnőtteknél még gyakori, de már vagy 20 éve "kihalóban" van, mint a Béla, Géza, Jenő vagy Margit, Ilona, Orsolya.

Szóval ízlések és pofonok :) , itt lehet gyakoriság és trend szerint is keresni:

[link]

2017. nov. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!