Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen a lányom 2. keresztn...

Mi legyen a lányom 2. keresztneve? Valami különleges, ritkább nevet szeretnék, de "hagyományos" ötleteket is szívesen fogadok!

Figyelt kérdés
Renáta lesz a neve, családnevünk a Szabó. A keresett név mindenképp 3. kell, hogy legyen a sorban (tehát Sz. R. "Valami"), valami jól hangzót szeretnék. :)
2009. dec. 15. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Zorka, Hanna, Bodza, Míra, ezek a kedvenc neveim, mondjuk nekem fiam lett, de ezekből választottam volna:)
2009. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Alida
2009. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Szabó Renáta Friderika ? Nekem tetszene...
2009. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Adrienn
2009. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Szabó Anna Emőke? Vagy fordítva.
2009. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

mint mondtam, az első keresztnév adott, azon nem változtatunk. a többieknek köszönöm a tippeket, várok még!


a mi opcióink eddig:


Indira

Fédra

Hanna

Szonja


Lehet véleményezni! :)

2009. dec. 15. 19:52
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát A betűvel kezdődőt semmiféleképpen se, nehogy a rövidítésből hátránya származzon a kislánynak a későbbiekben.

Nekem a Hanna tetszik a lehetőségekből. Az én lányom Laura lesz

2009. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha lányom lett volna, Beatrix vagy Alexa lett volna. De az A betűt tényleg célszerű kizárni :). A választásnál fontos, hogy ne legyen a teljes neve őrülten hosszú, ne legyen túl idegen se (mert sosem fogják tudni leírni és mindig magyarázhatja h. mit is mondott, hogy hívják...).

Nekem egyébként a Csenge is nagyon tetszik.

2009. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sztem ezek közül a Hanna a legjobb a Renátához. A Szonja azért nem tetszik, mert már a vezetéknév is sz-szel kezdődik. A másik két név sztem nem illik hozzá egyáltalán.
2009. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nekem a Szonja tetszik.
2009. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!