Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám már lassan 1...

8 hónapos babám már lassan 1 hete taknyos. Nem lázas, nem köhög, de egyszeűen nem akar szűnni az orrdugulás, napjában többször szívnom kell Neki. Valami gond lehet, hogy ilyen lassan megy a gyógyulás?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi gond,ha nem lázas és nem köhög,ahogy írtad.Teljesen normális a kicsiknél,hogy így elhúzódik a taknyosság... Az én lánykámnak kicsivel több mint 2 hét után múlt el,én is vissza vittem a dokihoz,de "megnyugtatott,hogy ez normális"... :)
2010. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez normális? Már bánom, hogy én nem kérdeztem meg a doktornőt, hogy mire számítsak. Ez az első betegségünk, nem gondoltam volna, hogy ilyen sokáig tart. Egyszerre lettünk betegek a picivel, 3-4 nap után én jobban lettem. GOndoltam, ha eltelik egy hét ( Ő mégiscsak 8 hónapos ), már Nála is jobb lesz a helyzet. Tévedtem:(

Köszönöm a választ, szép napot!

2010. máj. 23. 13:20
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk a fogzáskor volt ilyen, nem volt megfázva de állandóan szörcsögött az orra, éjjel is alig kapott levegőt.:(
2010. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!