Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen esetekben ajánlott az...

Milyen esetekben ajánlott az inhalálókészülék? És mennyi idő után várható javulás és teljes gyógyulás?

Figyelt kérdés
11 hós a baba akinél használva lenne, de van egy 3 éves bátyó is, akinél szintén tudnánk használni. Sokat betegek, főleg légcsőhurut, jelenleg, asztmás légcsőhuruttal kínlódunk a picivel.
2011. máj. 8. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom már 5 éve használja,mikor megvan fázva.Szerintem könnyebben elalszik utánna,nem köhög annyit.Bármilyen megfázásos tünetnél,köhögésnél szoktam vele inhaláltatni .1,5 éves kisöccse is már kiprobálta egyedül inhalált majdnem 10 percig le sem vette a szájárol.Akkor ö is megvolt fázva egy kicsit.
2011. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Olyan esetekben ahol a gyógyszernek mimnél mélyebben kellene lejutnia a légutakba. Bár nem tudom, hogy ilyen pici babánál mennyire lesz hatásos mert mély levegőt kellene venni ahhoz, hogy igazán mélyre lekerüljön. Igazából a tüneteket szépen enyhíti már amikor használjátok de mikorra várható a teljes gyógyulás azt nem tudom neked megmondani. Vidd el a gyerkőcöket gyermek pulmonológushoz (tüdőgyógyászhoz) és ott neked fognak tudni segíteni. Úgy tudom, ha kiírják akkor olcsóbban lehet megvenni a készüléket is.

2011. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sztem próbáld ki inkább a hideg párásítót!

Az én kislányom 8,5 hónaposan bronhitises volt és korházban voltunk, aztán 2 hetente köhécselt! Ez volt rá a legjobb!

Én is úgy tudom, hogy a picik nem tudják mélyen belélegezni az inhalálásnál a levegőt!

De kérdezd meg inkább egy orvostól!

2011. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!