Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött csemetém csak a...

Újszülött csemetém csak a karomban hajlandó aludni. Mikor és hogyan szoktassam rá, hogy kiságyban aludjon el? Mikor rajtam elalszik és beteszem, perceken belül felsír és hiányol. Hiába tele a poci. Nálatok hogy volt ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az első 3 hetet végigaludta a szobájában. Majd már csak a kezünkben akart aludni, kivéve éjszaka. Kb. 2-3 hónapos korára megváltozott minden. Utána meg már csak babakocsiban aludt nappal. 4 hónapo skora óta pedig már alszik a szobájában is. Ez el fog múlni Nálatok is, és nem fog ehhez hozzászokni, csak ez most egy ilyen időszak.
2010. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Nalunk is ugyan igy volt!

5-6 hetes koraig a mellkasomon aludt.

kb 8-9 hetes koraig mellettem.

Azota a sajat agyaban.

Mindig ugy csinaltam ahogy igenyelte.

En nem birom elviselni a gyereksirast es nem szoktattam igy sehova.

Biztos van aki jobban csinalja, de ugye nem az volt a kerdes, hogy jo, hanem az, hogy mi hogyan csinaltuk :D

En igy csinaltam.

De biztos lesz jobb valasz is!!!


Kitartast es elvezd ki amig a karodban lehet!!

Kesobb meg szeretned szeretgetni, de mar fontosabb lesz a maszas es jaras :)

2010. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is ez volt.

vettem egy hordozókendőt és cipeltem, ha letettem, rögtön felébredt. éjjel is velünk aludt.

úgy 2,5-3 hónapos korától ha óvatosan leteszem hasra, már nem ébred meg, csak ritkán, ha hátra, max. 5 perc és sír...

most 4 hónapos múlt, néha már bealszik as kiságyában játék közben, mindenféle cipelés-ringatás nélkül is. ez kb. hetente fordul elő 1x.

én nem bánom, azért vagyok, hogy ciplejem, majd kinövi:)

2010. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szintén igénye szerint altattam.Eleinte a mellkasomon,később az ágyról leköltöztünk a földre és azóta ott alszunk együtt...vagyis már jó ideje elzavar apa mellé,mert neki már egyedül jobb.Csak cirógatni,ciciznie kell, aztán ki lökdös maga mellől,forgolódik jó párat és már alszik is.Nevetünk is nagyokat a párommal hogy lám, sírás nyafogás nélkül ,egészségesen magától megtanult egyedül aludni,és nem kellett belőle ügyet csinálni.Most gondolkodunk az első kiságyán(16hós a fiam)
2010. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!