Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós ihat csapvízzel készíte...

11 hós ihat csapvízzel készített tápszert?

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%

1 éves korig szokták ajánlani a forralt vizet.

Én még nem adnék

2017. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Egyszer a férjem megtöltött magának egy babavizes üveget sima csapvízzel, hogy elvigye magával a munkahelyére. Én mentem tápszert készíteni a 2 (!!) hónapos babánknak, szépen megitta, utána derült ki, nem lett semmi baja. Ennek ellenére azóta is forralom vagy babavizet adok, de egy 11 hónaposnak már szinte biztos hogy nem lenne baja a csapvíztől.
2017. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Fejlett,érett baba,eddig semmitől sem volt semmi baja.reggel es este kap tapszert egyebkent normal kereteken belul azt eszi amit mi.forraljam meg mindig vagy mar nem muszaj?
2017. aug. 6. 17:21
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
9 hónapos a lányom, többször előfordult, hogy elfelejtettem vizet forralni, csapvízből kapott, semmi baja nincs. Sőt, a nagyobbik 3 éves, nála is volt ilyen többször, ő is él még.
2017. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem lesz semmi baja. Ez nem úgy van, hogy az első születésnapja másnapján már védett, de előtte nem. Ha jó a csapvíz, akor már simán mehet.
2017. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.akkor időnként mostmár adok neki.
2017. aug. 6. 18:02
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Afrikaban a pocsolyabol isznak a gyerekek, Indiaban meg a Gangeszbol ahova a hullakat is dobaljak. Megis hany milliardan vannak.

Ezt gondold at mielott valaszolsz a sajat kerdesedre.

2017. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
7# na jó ez már azért kicsit túlzás, hogy Indiával jövünk ahol a legtöbb hat kezű gyerek van...Ha egy Európai inna abból a vízből megpusztulna.
2017. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%

európai - igy irjak.


De nem iszunk belole, de azert a csapviz az nem mereg egy 11 honaposnak, HA az indiai gyerekek a Gangeszbol isznak. Kar, hogy nem tudsz mondatot ertelmezni.

2017. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az elso par honapban forraltam csak a vizet.aztan mar nem.mindharom teljesen egeszseges.

A csapviz nem ordogtol valo,sosem ertettem miert kell annyira ovni a gyerekeket mindentol....

2017. aug. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!