Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot érdemes...

Milyen ajándékot érdemes venni egy kislánynak 1 éves születésnapjára?

Figyelt kérdés

Én vagyok a keresztapja, de nem igazán vagyok képben ilyesmivel.


Valami olyasmit szeretnék, ami emlékezetes, nem túl drága, de nem is olcsó műanyag. Tudja fejleszteni a képességeit, vagy maga a játék szórakoztató és képes lekötni...


A kislány fejlett a kortársaihoz képest.

Segítsetek, ti mit ajánlanátok?



2017. aug. 10. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Nálunk a trambulin hozta a legnagyobb sikert.
2017. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Én a Fisher Price játékokat ajánlom, nagyon szuperek, strapabíróak. A bátyám gyerekei imádták őket (sütifaaló, éneklő kutyus stb)
2017. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

A Fisher Price játékok tényleg jók,az én

egy éves lányom is azt kapott szülinapjára.☺

2017. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

A trambulin 6 éves kor alatt nem ajánlott. Nemrég volt egy felhívás, hogy erre érdemes odafigyelni, mert könnyen kiugrik a kicsik combcsontjának feje az ilyen jellegű mozgás miatt.


Nálunk bevált a fa kistalicska, műanyag labdák (medencetöltők) és alagút kissátorral.

2017. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, mennyit akarsz rákölteni, de én a hintalovat ajánlom. A gyerekem még a hasamban, de trambulinom és unokaöcsém már van, ő a trambulint csak olyan 2 éves kora körültől élvezi, előtte nem élvezte, ugrálni sem nagyon tudott még.
2017. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyévesnek nem sok mindent tudsz ajándékozni ami emlékezetes,mert a játékokat éa ruhákat kinövik gyorsan, ha ékszert ajándékozol az pedig a polcra kerül,nem tudja még használni.


Én az unokahugimnak fülbelövést fizettem és vittem el a családot a füllyukasztóhoz (a család beleegyezett,fontos őket megkérdezni!)

Második szülinapjára pedig egy családi fotózásra fizettem be őket,szülők,nagyszülőkkel együtt. Szép,termi,beállított képek születtek. Ez egy kicsit költségesebb,de ténylegesen emlék marad.

Harmadik szülinapja most volt,idén vettem először "neki" saját részre egy futóbiciklit. Előtte mindig a családdal együtt ajándékoztam névnapra,szülinapra,karácsonyra: vadasparkba vittem el őket, tropicáriumba, fotózás volt,fülbevaló, első mozifilmjét néztük meg tavasszal. Ilyenkor az ajándék azövé,de ugye ő mégúgy élvezi,ha a tesó és a szülei is ott vannak, így egyértelműen én álltam a napot.


Remélem segítettem

2017. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!