Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves maszatolós baba fotózás...

1 éves maszatolós baba fotózásra milyen tortát szoktak csináltatni?

Figyelt kérdés

Tudom, 99%-ban a fotós intézi, de mivel a családban van cukrász, így őt kérném meg inkább. :)

A torta belseje érdekelne leginkább!



#torta #1 éves #babafotózás #maszatolós fotózás
2017. aug. 17. 12:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%

Erre a tortaszettrancsírozosra gondolsz? :) hat nekunk csokis volt de bnomeknek meg olyasmi ami tejszínhabos. Mindkettő gyerek keményen nézett ki :):):)

Bnom kislánya konkrétan mint egy hóember. :)

Azért a csokis az hat na te is tudod milyen.. Kicsit sem volt jo ötlet :)

2017. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%
Azt kihagytam h ilyen volt aminek a nagyresze krém.tehát alul felül vékony piskóta belül vastagon krém..azt szepen ki tudjak nyírni a gyerekek.. Semmi maz. Kívül is könnyű krém.
2017. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

Nekünk habos gesztenye volt a belső töltelék, odáig nem jutott el a fotózáson. Kívül pedig rózsaszín tejszínhab, cukorgyöngy és cukorvirágok. A lányom csak a habot ette le a tetejéről, de így is szépen kikente magát vele, mert jó sok és vastag volt a tetején. A lényeg tényleg az, hogy minél habosabb, krémesebb, könnyebb legyen.


Off: ilyenről még nem is hallottam, hogy a fotós intézze a tortát. Pedig megkérdeztem párat, mielőtt választottunk, mindenhova nekünk kellett volna vinni a tortát, hisz a fotós nem tudhatja, hogy van e valami allergiája a gyereknek, meg hogy egyáltalán milyen ízlése van a szülőknek.

2017. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Akkor jol gondoltam, hogy a belseje tejszinhab szeru... :)


Sok fotosnal olvastam egyebkent, hogy ok intezik a tortat. A szuloknak egy urlapot kell kitolteni a tortaval kapcsolatban es az alapjan csinaltatja a fotos.

2017. aug. 17. 13:24
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Tőlem is most kérdezte a fotós, hogy milyen legyen, de asszem én passzolom a dolgot, nekem annyira visszatetsző ez, van akinek sosincsen tortája, értelme nincs ennek a szátnyalom a tortát fotózás közben, semmi kreatív vagy spontán nincs benne. Ha otthon ráharap a gyerek magától, akkor azt mondom, oké, poénos, de így... de te tudod
2017. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
Maszatolós babafotózás???-megint tanultam valami újat. :o
2017. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
(Elnézést az offért, gondoltam elmesélem milyen volt mikor a lányom találkozott az első tortájával... Tejszínes volt, amit hozzáért az ujja úgy elkezdett ordítani hogy alig bírtuk megnyugtatni 😂)
2017. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%
fiamnak tejszínhabos ombre tortája volt, sötétkék-világoskék-fehér színekkel. nagyon jó volt, ebül vaníliás piskóta, és ugyan az a fehér hab mint kívül.
2017. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%
Micsoda világot élünk! Komolyan van, aki csak azért vesz egy tortát, hogy a gyereke széttrancsírozza? Vagy utána megeszitek a moslékot?
2017. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Latom, sok embernek keseru a szolo.... Ez van! ;) Szerencsere nem vagyunk egyformak. Ki erre kolt, ki arra.... Egyebkent en nem venni akarom a tortat, hanem csinalni... Es nem, nem fogjuk utana megenni.


Nekem tetszenek az ilyen jellegu fotok, mert aranyosak! Es szerintem eleg, ha en es a ferjem dontjuk el, hogy mire koltjuk a penzunknet!


Azoknak a valaszat koszonom, akik erdemben hozza tudtak szolni! :)

Szep napot mindenkinek es legyetek pozitivak!

2017. aug. 17. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!