Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol lehet és hol baba...

Mikortol lehet és hol baba fülbevalót venni és csináltatni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:

4 hónapos a lányom, nekem azt mondta a védőnő, hogy már lehet.

Én nála fogom kilövetni.

2013. márc. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gabszem ***** válasza:
100%
Már a kórházban belövik ha szeretnéd, én nagyon sajnálom ezeket a piciket... Én nem lövetek be neki, majd ha szeretne később akkor lesz. Amúgy nálunk is foglalkoznak a védőnők fülbelövéssel.
2013. márc. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm... nekem annó mikor én gyerek voltam a gyerekorvos csinálta - jó 24 éve :P azt azóta nem tudom h változott a trendi. csak a lukat csinálja vagy bele is teszi a megvett fülbevalót?amúgy marha nehéz olyan kis fülbevalót találni -pláne aranyat, amitől nem lesz gyulladt a füle.
2013. márc. 8. 09:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Én áprilisban fogok szülni. Tegnap voltunk dokinál és kérdeztem, hogy a kórházban van e lehetőség arra, hogy kilövik vagy kiszúrják a kislányom fülét. Azt mondta, hogy a szülésznő vagy csecsemős megcsinálja aki bent lesz szüléskor. Azt mondta, hogy jobb akkor, mert nem lesz maradandó a fájdalom. A barátnőmnek 3 hós a kislánya, most lett kilőve neki és úgy sírt szegényke. Azóta is sír, hacsak hozzáérnek a füléhez. A szomszédomnak a kórházba kiszúrták szülés után, belerakták a bébifülbevalót, 2 napig kellett tetrán kenőccsel kenni.
2013. márc. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom fél éves volt mikor lőtték a fülét, nem sírt, nem fájt neki. Steril orvosi fém fülbevalót lőtték át a fülén. Kozmetikus csinálta. Semmi probléma nem volt vele.
2013. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is kozmetikusnál csináltattam mikkor 1 hetes volt, a kórházban is kilőték volna csak nem volt bent az a nő* hogy ki nyissa a szekrényt.. (hétfő dél után jőt volna de én reggel mehetem haza) Monddták a kozmetikus meg csinálja, 2000.- volt orvosi fülbevalóval ő adta! Pillanatra felsírt a 2. fülénél és aludt tovább :) semmi gond nem volt utána sem.
2013. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kórházban 3000 ft-ért beletették,mielőtt hazahoztuk,és akkor kapta a BCG oltást is.Annyit kértek,hogy éjszakára,de legalább fél órára tegyük alkoholba a fülbevalót,hogy le legyen fertőtlenítve.2 fiú+5 hónapos csajszi ayukája
2013. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kórházban tette be a csecsemős a kislányomnak, utána egy hónapig alkoholoztam neki és nem gyulladt be. Ilyen fülbevalónk van csak rózsaszín kővel: [link]
2013. márc. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!