Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes a babát is elvinni...

Érdemes a babát is elvinni autósülést választani? Vagy elég tudnom, hány kg-os kell és baba nélkül is vásárolhatunk?

Figyelt kérdés
Sajnos már nem igazán fér bele a hordozóba, így nem biztos, hogy kényelmesen utazna vidékre.
2010. máj. 24. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes belepróbálni.
2010. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én semmiféleképpen nem hagynám otthon, minden ülésnek más a kialakítása. Ráadásul nem 2 ft-ba kerülnek. Nemrég volt a Reggeliben pont erről szó, hogy semmiképp ne menjünk a babánk nélkül autósülést venni.
2010. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, vigyétek! Én is tettem fde egy hasonló kérdést még akkor, mikor nekünk volt aktuális. El is vittük és nagyon jól tettük.

Nyugodtabban kifizettük az 50 ezer forintot így, hogy láttuk benne ülni és láttunk mosolyogni, örülni benne.

2010. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is érdemes elvinni.

Így látni fogod, hogy mennyire illik a baba az ülésbe, passzol-e, kényelmes-e, ha dönthető, mennyire dől meg az ülés, milyen benne a baba helyzete, stb.

2010. máj. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
IGEN! Sőt még az autóba is érdemes bekötni, hogy egyátalán rögzíthető-e. Legtöbb üzletben megengedik.
2010. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!