Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mattenai, Lemmi, Medox, Sarel...

Mattenai, Lemmi, Medox, Sarel vagy Rodion?

Figyelt kérdés

Német kisfiúnak szeretnék nevet választani, mindenképp olyat ami Magyarországon is anyakonyvezheto.

Eddig ezek a listasak. Varok velemenyeket es tovabbi otleteket is szivesen, orommel fogadok! Elso kisbabam lesz.

Surget az ido, 34hetes vagyok vele.


2017. aug. 19. 19:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%
A Medox se jobb:-D A Felix az egész jó név. Vagy még Alexander, Simon, Benjamin, Emil, Erik, Nikolasz, Vincent- nem kell kifejezetten gyógyszernevet adni a gyereknek mint Rodion, Medox, Sarel, vannak mindkét nyelvterületen elterjedt és vállalható nevek is.
2017. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
De nekem ezek tetszettek meg! :) bar az Erik is egy nagyon szep név! :)
2017. aug. 23. 12:22
 23/26 anonim ***** válasza:
Férjem német félig, mi magyarországon lakunk, de német családban van leon. az most nagyon felkapott név.
2017. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Jó hogy neked ezek tetszettek meg de arra is gondolnod kell hogy a gyerekednek vajon tetszene-e ha így hívnák? Elhiszem én hogy különles nevet akarsz adni de ezek már a túlzás kategória.
2017. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
De egy német kisfiúnak is? :) vagy csak Magyarorszagon?
2017. aug. 23. 22:25
 26/26 anonim ***** válasza:
Igen, Német kisfiúnak is. Ott se gyakoribbak ezek a nevek mint Magyarországon és ott is vannak csúfolódó gyerekek,valamint ezekhez hasonló nevű gyógyszerek is.
2017. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!