Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mattenai, Lemmi, Medox, Sarel...

Mattenai, Lemmi, Medox, Sarel vagy Rodion?

Figyelt kérdés

Német kisfiúnak szeretnék nevet választani, mindenképp olyat ami Magyarországon is anyakonyvezheto.

Eddig ezek a listasak. Varok velemenyeket es tovabbi otleteket is szivesen, orommel fogadok! Elso kisbabam lesz.

Surget az ido, 34hetes vagyok vele.


2017. aug. 19. 19:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Azt ugye tudod hogy ezekből itthon csak a Medox adható? Egyébként egyik se tetszik. Mind olyan mint valami gyógyszernév. Matthias, Henrik, Victor, Sebastian, Maximilian esetleg?
2017. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Én is azt hittem, hogy valami gyógyszerrel kapcsolatos kérdés. 😁 Hol fogtok élni?
2017. aug. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

:) bocs azt hittem babakocsi markák.. Vagy en is tippeltem még gyógyszeres dolog.


MTA listán nézd melyik anyakönyvezhető. Sztem nemsok ebből..

2017. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
Normalis nevek is vannak, amik Nemetorszagban is itthon is hasznalhatok, pl. Erik, Dominik, stb. A kerdesben szereplokrol azt hittem valami termek markak, babakocsi vagy cumisuveg, hordozokendo...
2017. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
23%
Ezek németben max bevándorlo arabok nevei
2017. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Németo-ban a sok prospektus es termékminták között babanévnaptár is van.külön oldalon vannak a török/arab/belga/német nevek, amik anyakönyvezhetők németo-ban.
2017. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ezek mindd anyakonyvezhetok Mo.-n, az MTA hivatalos engedelyezett nevei között talaltam öket. Mas javaslatok is erdekelnek! :)
2017. aug. 19. 21:41
 8/26 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még nem biztos az hogy melyik orszagban fogunk elni. Apuka magyar volt en nemet.
2017. aug. 19. 21:43
 9/26 anonim ***** válasza:
73%
Én fiam Helmut. Szerintem az általad felsorolt szörnyűségektől sokkal vállalhatóbb nevek is vannak, amik Magyarországon is gond nélkül anyakönyvezhetőek és még vállalhatóak is.
2017. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
Borzalmas mindegyik!
2017. aug. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!