Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babánál váltani sportkoc...

5 hós babánál váltani sportkocsira?

Figyelt kérdés
A mózesbe már nagyon szenved, nézelődne, végig is éri. Gondoltuk, hogy átváltunk a kocsi sport részére, de nem teljesen fektethető. (Adbor arte 3x3). Vélemény?
2017. aug. 20. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Szintén ilyen korban váltottunk.

Mennyire lehet dönteni? Mi körülbelül egy 30 fokos szöggel állítottuk be, így tudott nézelődni, mégsem kapott nyomást a háta, feneke. Feküdt.

Abból indultam ki, hogy oké, az autós hordozó kagylós, de az is kb 30-40 fokban döntött ülést ad. A sport részben a kb 30 fok szerintem épp elég a kezdeti időre. Hátán fekszik mégis lát.

2017. aug. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Majndem vízszintes igazából, kb 10-15 fokig ledönthető.
2017. aug. 20. 12:28
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Mi 3-4hos kora kozott valtottunk.egyreszt dogmeleg nyar volt,masreszt a mozest ki is notte.

A sportunk kagylos volt,a hattamla jo melyre dontheto volt plusz hevederrel.

5 hosan mar boven rakhatod a sportba.semmi baja nem lesz.

2017. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha semmiképp nem akarod a mózest, én akkor is inkább hordozóba tenném sport helyett.
2017. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyétek használatba a sportrészt.
2017. aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3 hónapos koráig nagyokat aludt a mózesben séta közben, majd egyik napról a másikra üvöltött, amikor beletettem. Sokáig próbálkoztam, nálunk a mózest is lehet kicsit kitámasztani, megemelni a fejrészénél, de az sem jött be. Kb. 5-6 hónaposan lecseréltem a sportrészre, az is vízszintesig dönthető. Eleinte csak kicsit emeltem, de ő 7 hónaposan már ült egyedül stabilan. Akkor már simán használtuk.Sztem megpróbálhatod.
2017. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ma megvolt az első út a sporttal, tettem bele egy nagyobb plédet összehajtva, és így szinte teljesen vízszintbe van. Sokkal jobban érezte magát benne, mint a mózesbe :)

2017. aug. 21. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!