Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babánál vizeletvétel hogyan...

Babánál vizeletvétel hogyan működik?

Figyelt kérdés

Szinte semmit nem eszik a fiam, 30 dkg-t fogyott is egy hónap alatt. Egész nap csak sírdogál, akkor jobb kicsit amikor gyógyszert kap, de nem kaphat mindig. Jön a foga persze az is közre játszik. De eljutottunk odáig, hogy csak félálomban hajlandó enni, ezért kétszer kell keltenem éjjel, hogy legalább 200-300 ml tápszert megegyen. Pedig amúgy átaludná az éjszakát. Olyan mintha nem is érezne éhséget egyáltalán. Soha nem sír hogy éhes. Ha már több mint 4 óra telt el az utolsó evés óta, akkor mindig megkínálom vagy tápszerrel vagy babakajával, de általában nem kell neki egyik se.

Ma felhívtam a dokit, azt mondta hogy holnap reggel menjünk le, és felrak neki egy vizelet gyűjtő zacskót, és délután vissza kell mennünk. Ez hogyan működik? Valakinél csináltak már ilyet? Ugye nem úgy csinálják, mint egy katétert?


2017. máj. 8. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ne aggódj, csak ráhúznak a fütyijére egy zacsit, nem kellemetlen egyáltalán.
2017. máj. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Odaragasztanak egy kis tasakot és kész
2017. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem is hallottam olyat, hogy az orvos teszi fel a zacsit... Alaphelyzet az, hogy a veszel a gyógyszertárban vizeletgyűjtő zacsit, aztán felragasztod te otthon, ha kész a mintavétel, akkor viszed a pisit a dokihoz, vagy a laborba. Szóval az átlagosnál készségesebb az orvosotok. :)
2017. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!