Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Allergia gyanús babák anyukái!...

Allergia gyanús babák anyukái! Ha vajat nem kenhettek a kenyérre a babának, margarint adtok neki?

Figyelt kérdés
Olvasgattan itt az anyukák hozzászólásait a margarinról, hogy milyen káros. De ha vajat nem adhatok neki, akkor mivel kenjem meg a kenyerét? A kisfiam 11 hónapos lesz.
2010. máj. 25. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan vajak amikre rá van írva hogy tejérzékenyek is fogyaszthatják. Talán a Liga ilyen de nem vagyok benne biztos. Az meg hogy mi káros meg mi nem, már mindenre azt mondják hogy nem egészséges, tehát jobb ha nem is eszünk semmit... Mi is ettünk vajaskenyeret és semmi bajunk nem lett, nem haltunk bele, valamit muszáj enni.
2010. máj. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok vaj növényi alapú. Keress egyet.
2010. máj. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)!
2010. máj. 25. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan margarinok amikben nincsen tejszármazék. Mi most Spar Vital márkájút eszünk. Nagyon vékonyan szoktam neki kenni. A felvágottak közül is csak kevés van amiben nincs tejszármazék. Arra is figyelj!
2010. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a válaszod, odafigyelek erre is (még nem adtam a kisfiamnak felvágottat).
2010. máj. 26. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!