Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit van a babátok bébiszit...

Mennyit van a babátok bébiszitterrel egy nap, héten?

Figyelt kérdés

Amig az apja dolgozik vagy ha együtt mentek valahova vacsi, mozi stb.

Nálunk kb napi 3-4 óra hogyha elmegyek vásárolni, találkozom a barátnőimmel (vásárlás, mozi, ebéd stb) vagy ügyeket intézek.

Most hétvégén lesz nélkülünk 1 éjszakát, elmegyünk hegyetmászni.

Anyós teljesen kivan, hogy hogy képzelem ezt a gyerek nem is tudja ki az anyja stb.

4 hónapos a baba ha nagyobb lesz majd jön velem, de a 40 fokban nem akarom hurcolni magammal meg annyira utál a hordozóban lenni, nem kínzom ezzel.

Másnál ez hogy van?

Írjátok a baba korát is kérlek.



2017. aug. 24. 15:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%

Semennyit :-) Nagyszülőkkel, rokonokkal van, de nem napi szinten.

Szerintem is nagyon sokat van a babád bébisztterrel, de ez a ti dolgotok. Ha nektek így jó, egészségetekre.


1,5 és 6 éves gyerekeim vannak.

2017. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Nyugat-Európában teljesen természetes, hogy bébiszitter (au pair vagy nanny) neveli a gyereket. Nem hogy napi szinten vigyáz a gyerekre, de ott is lakik a családnál. Mondjuk ilyen kicsi babát nem nagyon szoktak még bentlakós bébiszitterre bízni, 1-2 éves kortól kezdve szokták. Persze a te gyereked, te tudod, hogyan akarod nevelni, de én személy szerint napi 3-4 óra bébiszittert egy 4 hónapos csecsemőnél nagyon soknak tartok. Mit lehet napi szinten annyi ideig csinálni?
2017. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%

Heti 1-3 alkalommal 1-3 órát mamázik, tatázik, nagynénizik, kb. fél éve.

Egy éves korától heti 1x vitte el a mama 1 órára, korábban csak alkalomszerűen volt egyedül.

Én is rettentő soknak érzem 4 hónaposnál a napi 3-4 órát, éjszakára meg főleg nem hagynám még magára.


2 éves kisfiú anyukája

2017. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 babyboom567 ***** válasza:
30%

8 hónapos a kisfiam,6 hós kora óta dolgozom alkalmanként,eddig a férjemmel megoldottuk,de most anyukám itt volt mert a másik unokájára vigyázott az iskolaszünet miatt ,és mondta hogy vigyáz rá is,dolgozzak,így többet tudtam menni.

Viszont ha most bejön egy másik munkánk,mivel állami bölcsi leghamarabb jövő szeptemberben lesz(várólistások vagyunk mindenhol),akkor lehet hogy egy bébiszitter is eljön annyiért amennyi a magánbölcsi lenne(főleg hogy ott is várólista van).Heti max délelőttöt lenne vele.

Minden mást megoldunk a férjemmel,kikapcsolódás,ügyintézés,ilyesmi gyerekkel együtt.

De ő a ti gyereketek, ha nektek így jó,senkinek semmi köze.

2017. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 babyboom567 ***** válasza:
21%
max 3 délelőtt akart lenni.
2017. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%

Egy percet sem voltak soha.

9, 14 es 17 evesek.

2017. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
Mi ez? A napi troll, összeugrasztós kamu kérdés? :) Nem dőlök be.
2017. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Csak ha létfontosságú dolgom van, mint fogorvos stb, és az apuka se ér rá. Ilyen picinek pedig biztos nem hagynám 2 napra mással. De hát gondolom a mozi, ebéd, vacsi nem kapcsol ki, hegymászás a legfontosabb.Nem vagyok ősanya, de ez már vicc.
2017. aug. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%

Semennyit, velem van. Esetleg a nagymama vigyáz rá heti 1 vagy 2 órát, ha nagyon sürgős intéznivaló van. Előtte én is simán el tudtam cseszni akár egész napokat is ilyen-olyan vásárolgatással, de most sokallnám, ha minden áldott nap mennék. Bár az is igaz, hogy a heti 1-2 óránál több is jó lenne, de ez van.

Egyébként annyiból szerintem is igaza van anyósnak (bár túlzás, hogy nem fogja tudni ki az anyja), de kb. ugyanannyira fog kötődni a bébiszitterhez is, mint hozzád. És az annyira azért nem jó. Már csak azért sem, mert előbb-utóbb el kell válnia tőle.

2017. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%

tényleg csak trollkodás lehet,

Ha azt írtad volna, h melozol, az még hihető lenne..., de napi 3-4 órát barátnőzni meg vásárolgatni, ez kamu

2017. aug. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!