Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A4 hetes babám eddig elég jol...

A4 hetes babám eddig elég jol evett (anyatejes) 100-110-130at is megevett egy ciciböl de most 70 et evettegyböl gondoltam kevés a tejem adtam amásikbol de csak párat szivott majd 1 ora mulva megnt pár szivás miért?

Figyelt kérdés
Eddig 10-5perc alatt evett most20 perc a legkevesebb de van hogy 1.5 ora pl.este de akkor két ciciböl eszik,majd nagy nehezen elalszik.De ma reggel csak 70 et evett és nem kellett több majd 1ora nyüglödés után a másikbol szivott párat aztán elaludt(nem mellen),de amikor 70et evett abol amellemböl még 10et sem tudtam lefejni lehet hogy kevés a tejem?Vagy miért csinálja ezt?
2008. okt. 20. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Elvileg a babák tudják, hogy mi kell nekik mikor és mennyi. Szerintem ne méregesd folyton hogy hány grammot eszik. Én csak azt szoktam figyelni, hogy milyen sokáig eszik. Azt is olvastam, hogy a szopizás során először vizesebb, hígabb tejci folyik, ami szomjoltó, majd később jön a zsírosabb, táplálóbb része. Lehet, hogy amikor keveset eszik, akkor csak szomjas volt. De amúgy nagyon pici még a babád, be fog állni majd szépen ne aggódj. Ha kevés a tejed és a baba nem lakik jól a ciciből, akkor szopizás után sírással jelzi, hogy még éhes. Én ha látom, hogy nem eszik rendesen, csak nyűglődik a cicimen, akkor inkább leveszem és elringatom. Két hónapos a kisfiam.
2008. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!