Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SIDS szűrés esetén a Heim Pál...

SIDS szűrés esetén a Heim Pál kórházban milyen vzsgálatokat végeznek? Fájdalmas ez a babának?

Figyelt kérdés
Babám 2 hónapos, és a légzésfigylőnk többször beriasztott. Megijedtünk és kivizsgáltattuk a babót, de szerencsére nem találtak semmit, viszont a kórházban ajánlották ezt a szűrést. Most nem tudom, elvigyük-e, mert ha meg semmi baj nincs, felesleges tortúrának tartom, főleg ha kellemetlen és fájdalmas a babónak.
2008. okt. 20. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem feltétlenül vidd el, biztosan nem fájdalmas csak a légzését vizsgálhatják meg valahogyan vagy max. vért vesznek, durvábbat nem gondolnék semmi képpen sem.
2008. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 5 naposan kerültünk be anno, nagyon sárga volt a babám, emiatt rettentően aluszékony, és nekünk is többször riasztott. Az a baj, hogy a sok vizsgálat közül nem tudom mi tartozott a sárgaság csökkentéséhez, és mi a sids vizsgálatokhoz. Ami fájdalmas volt neki az a vérvétel, de az az igazság, hogy szerintem ennyi belefér, ha ezzel esetleg az életét mented meg. A 2. gyereknél feltekertem a légzésfigyelő érzékenységét 5-ösre és hál istennek nem volt riasztás (lekopogom). max próbáld ki így, és ha így is riaszt, menjetek be. 1 napot kell bent lenni.


Üdv!


Judy


ha van még kérdésed, írj nyugodtan privit

2008. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2008. okt. 21. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!