Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha termoszba felmelegitek...

Ha termoszba felmelegitek tapszert azt hany oran belul lehet odaadnom 11 honapos babamnak?

Figyelt kérdés
Pl. Lefekves elott felmelegitem es ha ejszaka felkel meddig adhatom oda neki??
2017. aug. 30. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
A felmelegítés mit jelent? Én mindig frissen keverem be a tápszert és maximum 1 órán belül adom oda, utána kiöntöm.
2017. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a vizet tedd termoszba, a port fissen keverd hozzá.
2017. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
nem, max 2 órán át adhatod oda elkészítés után. de erre találták ki a cumisüveg melegítőt, belerakod a vizet, melegen tartja és csak a port kell belekeverni.
2017. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kész tápszernek 1 órán belül el kell fogynia, különben kuka (nyári melegben inkább 30 percen belül).

Maradékot nem szabad elrakni és újramelegíteni.


A vizet tedd a termoszba, mérd ki külön a port és csak össze kell ráznod.

2017. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi tapinkra az van irva , h elkeszites utan 2 oran belul lehet elfogyasztani utana a maradekot ki kell onteni.
2017. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
2 óra szobahőmérsékleten (nem 30 csak 23 fok). Hűtőben akár egy napig is lehet, ezt a kórházban súgták, ott is nagy kancsókban van előre kikeverve). Mondjuk én nem szoktam felmelegíteni, de nem minden baba issza meg hidegen és nem is mindegyik tápszer oldódik jól. Legjobb frissen keverni. Ha úton vagyunk mindig úgy csinálom, éjjel is mindig frissen kapott vagy nem melegen, mert újramelegíteni a készet ugye nem szabad.
2017. aug. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!