Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki termoszba visz forralt...

Aki termoszba visz forralt vizet tápszerhez, hosszú útra, az hogy tisztította meg a termoszt az első használat előtt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, csak simán kimostátok, vagy kell azzal valamit csinálni? Sima fém termoszotok van, vagy milyet vegyek?
2009. okt. 9. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Forralj vizet a mikróban és azzal most ki a termoszt (hagyd benne állni, utána jól rázd meg és öntsd ki). Teljesen jó a sima fém termosz, de szerintem tovább tart melegen az a régi típusú, vastag, műanyag borítású termosz! Jó utat! :)
2009. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, nyilván egy másik, műanyag vagy üveg edényben, bögrében forralj vizet a mikoróban, nem a fém termoszban, csak félreérthetően írtam. :)
2009. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!
2009. okt. 9. 14:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy ahogy a cumisüvegeket mostam, mosogatószerrel kimostam, az öblítés igen alapos volt, rengetegszer átöblítettem. nekünk fém termoszunk van, ha tudtam, hogy nemsokára enni fog, akkor csak picit tettem bele melegebb vizet mint ami a tápszerhez kell, ha hosszabb útra akkor sem túl forrót, mert jártam már úgy, hogy indulás után több órával sokáig kellett hűteni a vizet, hogy iható legyen. nekünk nagyon jól tartotta a hőt a fém termosz.
2009. okt. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

babavíz az tökéletes. nem kell hogy meleg legyen.

van tápszer adagoló a tescoban. így nem kell vesződni.

2009. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14.33 vok, megint. vigyél egy cumisüveget, babaviet, tápiadagolót tápival majd ha kell összerakod a tápszert és kész.
2009. okt. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia

En sose tudtam mikor fog enni kerni a fiam:-) Emiatt termoszban forro vizet vittem es egy masikban hideget...ha szukseg volt ra akkor kevertem.De visszaterve a kerdesedre....en kifoztem eloszor.....es utanna is inkabb foztem mint mosogatoszereztem....valahogy en nyugodtabb voltam.

2009. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszokhoz szólva.nem biztos, hogy jó a nem meleg víz. Nem minden baba eszi meg "szobahőmérsékleten".
2009. okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat még egyszer. Én is mindent kifőzök, valahogy megnyugtat.

És igen, az én babám sem issza meg szobahőmérsékleten, még a teát sem.

Még egyszer köszi lányok!

2009. okt. 9. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!