Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszik nektek a Jensen...

Hogy tetszik nektek a Jensen es Jared ferfi nev?

Figyelt kérdés

Kisfiunk lesz es a ket nv kozul szeretnenk az egyiket kervenyzni. Valoszinuleg igy irva nem fogjak engedelyezni csak Dzsenzen vagy Dzsered formaban.

Tudom sokaknak eroltetett lesz es le is fogtok szolni erte, de szerintem a sok Dzsenifer, Dzsesszika mellett ezek is elfernek es mire a kicsi felno mar nem fog ritkanak es kirivonak szamitani.



2017. aug. 31. 22:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
88%
Külföldön, eredeti formájában írva ok, jó nevek. De Mo-n inkább ne! Én nem adnám semmi esetre sem.
2017. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
83%

Most erre mit mondjak?

Meg szep, hogy nem tetszik, foleg dzs-vel... Tenyleg nem ertem miert kell?!

2017. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim válasza:
75%
Idehaza tényleg nem erőltetném, főleg így fonetikusan írva, elég tré. De alapvetően tetszik ez a két név.
2017. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a sok Dzsesszika meg Dzsenifer sem tetszik... Ezek sem. Mindenkit szívből sajnálok, akinek dzs-vel kezdődik a neve. Milyen mázli, hogy már nem divat a monogramos zsebkendő... :D
2017. aug. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:
Ez a ket nev nagyon a szivem csucske. Azert szeretnenk ezek kozul valasztani.
2017. aug. 31. 22:23
 6/69 anonim ***** válasza:
88%
Csak nem Supernatural (Odaát) rajongó vagy?😊
2017. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
92%

Odaát rajongó vagy? :D

Külföldi gyereknél tetszik, magyarnál nagyon nem tetszene. Szörnyen erőltetettek ezek a DZS betűs nevek, mindenki rögtön kisebbséghez fogja kötni, ami valljuk be nem túl jó. Magyar vezetéknévhez különösen nem passzol.

2017. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
70%
Előző vagyok, megnéztem neked a kisfiú utóneveket és a Járed (á-val) anyakönyvezhető😉
2017. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:

Imadom oket:) volt szerencsem szemelyejesen is talalkozni a sracokkal par evvel ezelott egy jibcon-on igaz csak egy autogram es par szo erejeig de akkor az nekem nagyon sokat segitett az akkori eletemben lelkileg.

A tarsolyban van tartaleknak a Samu, Dénes és a Misa nev is, ha ezeket nem engedelyeznék.

2017. aug. 31. 22:31
 10/69 anonim ***** válasza:
86%

Járed az igen beszédes név.Csak az a bibi:Nomen est omen.

Hunyadi Járed.Ez nem is rossz.Kovács17 Járed?

2017. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!