Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel akadályozhatom meg hogy...

Mivel akadályozhatom meg hogy átfújják a könnycsatornáját a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam és már a 3. szemcseppet használtuk el,mert állítólag el van dugulva a könnycsatornája...de semmi javulás...szeretném elkerülni a szemészetet és azt hogy átfújják a kis könnycsatornáját...tudtok valami hasznosat ajánlani,még mielött beutalnának minket?
2010. máj. 26. 09:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sok gyereknek kell kitisztítan ia könnycsatornáját, ha el van záródva. nem lesz semmi baja tőle. neked jobb nézni, hogy szenved a szemcseppekkel meg azzal, hogy a könnycsatornája nem működik rendesen? nem lenne utána jobb neki?
2010. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem kísérleteznék a gyerekemmel.Inkább az átfújás,és utána minden OK,mint a további szenvedés.
2010. máj. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szoptatsz? Ha igen, kezdd el szedni a Flavon Kids-et, az anyatejen keresztül a baba is megkapja és meg fog oldódni a probléma. Tapasztalat. Teljesen természetes anyagokat tartalmaz, elsősorban növényi színanyagkoncentrátum, de bizonyos összetevőit a népi gyógyászatban mint hatásos szemgyulladás kezelő szert használták.

Tapasztalatból tudom, hogy beválik.

Amúgy igazad van, hacsak lehet, az ilyen durva beavatkozásokat el kell kerülni. Én is ezt tenném a helyedben. Barátnőmnek javasoltam régebben ugyanilyen problémára a Flavont, segített is nekik, nem kellett elmenniük az átmosásra, pedig nekik már a beutaló is megvolt.

Sok sikert!

2010. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én bánom, hogy nem vittem el az enyémet. Szegénynek nagyon gyakran begyullad, gennyes váladékos. azt gndolod, hogy az jobb, mint egyszeri 2 perces beavatkozás? Hát ne gondold.
2010. máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
floxal szemcsepp napi 3x1,és masziroz a belsőszemsarkor egyiket a mutató ujaddal másíkat a hüvejk ujjaddal. nekik még fejletlen a könnycsatornájuk,de igy jó lesz
2010. máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%

Kedves "OKOS" átmosattatók...

Elmesélném nektek, hogy az átfecskendezés többnyire nem sikerül elsőre.

Az eldugult könnycsatorna normális, élettani jelenség, aminek MAGÁTÓL 1 éves korra kell megoldódnia.

Roppant fájdalmas eljárás, hiába meglévő vezetékbe vezetik a szodát, ezzel csak a szülőket vigasztalják...

az új WHO ajánlás 1 éves, de 15 hónapos korig tiltja, de sok ökör orvos nem vesz részt továbbképzésen, és mielőtt bármit megengedsz csináltatni a gyerekeden járj utána...


Szemészeten aszisztens voltam,mig meg nem született a lányom, tipikus tünetei voltak neki is, beragadt váladékos szem, állandó könnycsorgás.

Ezeknek a gyerekeknek átmosástól függetlenül mindig is érzékenyebb lesz a szeme.

NEM engedtem átfecskendeztetni.

Apis homeos bogyót hsználtunk és a Floxal szemcseppet az oculoheel-el felváltva.

5 hónapos korára kezdett javulni, 7 hónaposan teljesen megszünt.

Ennyit az okoskodó, gyereket kinózató szülőknek...

2010. máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mindkét gyerekemét átmosták. az elsőnél én is mindennel próbálkoztam, de állandóan váladékos volt a szeme, csipásodott, nem látott rendesen, egyik fertőzést kapta el a másik után. miután kimosták neki mintha elvágták volna, azóta soha nem volt vele gond és nem érzékenyebb a szeme egyáltalán. mikor a másodiknál is jöttek a tünetek neki is kimosattam, az ő szeme is tökéletes. nem kellemes az lehet, de nem tart sokáig, 5 perccel utána már ugyanúgy vigyorogtak és játszottak, mint előtte. én nem voltam hajlandó őket gyógyszerrel tömni hónapogik, míg szenvednek a váladékos szemükkel.
2010. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

kedves utolsó,amiket adtam a lányomnak nem gyógyszerek.

kivéve a szemcsepp,de ha van kis angol nyelvtudásod, a who világosan leirja,hogy felelőtlenség az eljárás,mind szülő,mind orvos részéről...

2010. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ki a csuda jogositotta fel ezt a 72%-os "én mindent tudok, de mindenki más hülye" embert itt mások SÉRTEGETÉSÉRE????

Olvasd el a szabályzatot és ahhoz tartsd magad.

Válaszolj a kérdésre, aztán húzz innen...

2010. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mekkora idióták a magyar "szülők" ha egyáltalán azok vagytok.
2010. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!