Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eközül a 3 név közül melyik a...

Eközül a 3 név közül melyik a szebb? Szilvia, Petra, Renáta

Figyelt kérdés
2017. szept. 2. 16:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
Utolso vagyok: én adtam mindenkinek zold kezecskét:D
2017. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
39%
érdemes lenne összhangba hozni a keresztnevet a vezetéknévvel. Az is egy szempont lehet,hogy mennyire orientálódik majd a név viselöje külföldre. Ilyen szemmel nézve a Petra az ideális, a Szilviából Sylvia lehet...
2017. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ezek közül a Szilvia a legszebb és mondom ezt úgy hogy így hívnak és sokáig nem békéltem a nevemmel. Viszont mára már megszerettem mert különleges, a korosztályomban nem lehet találni még egyet pedig 21 vagyok mindig egyedüli voltam az osztályban. Nem felkapott még is időtálló. A becézése sem rossz Szilvike ...

Tipp: ha a Szilvia mellett döntenének , figyeljetek oda amikor tanulja a nevét leírni hogy Szilvia helyett nehogy Szilvát írjon ..nekem sikerült és rám ragadt (igaz utólag egy vicces emlék).

2017. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Én akárhány Szilviat ismertem, láttam eddig, mind egy ócska kis ribizli volt...bár tudom, a név maga nem befolyásolja a személyiséget, de akkor is így volt, így nincsenek a Szilviaval kapcsolatban kellemes asszociációim.


Renáta: osztálytarsamat hívták így, egy gyönyörű, okos, hosszú, fekete hajú csajszit. Szerintem szép név, viszonylag ritka is.


Petra : nekem abszolút semleges, a Petrarol egy aranyos, nyitott, helyes, játékos kislány jut eszembe (összes Petra ismerősöm ilyen személyiség).

2017. szept. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
Renáta
2017. szept. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nekem a Renáta tetszik a legjobban a Petra nem,de a Szilvia és szép név még.De miért is kérdezed? Talán kislányod született,és nem tudod melyiket adjátok neki?
2017. szept. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Szilvia szép név, de már van két közeli rokonom ilyen névvel (korábbi korosztály).

A Petra nekem nem tetszik, mert a petróleum ugrik be. De ismertem két gyönyörű lányt is ezen a néven.

Marad a Renáta. Most nem tetszik nagyon, de ha az ikreim lánynak születnek, nem fiúnak, akkor az egyiket most így hívnák.

2017. szept. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
0%
Szerintem a Renáta mert a Petrábol már túl sok van a Szilvia meg nagyon csúnya legalábbis szerintem nem szeretnék senkit megbántani
2017. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 berkeczy ***** válasza:
100%
Szilva...gyonyoruuu...nev...es..segit...neki..szerencset...hoz...elete..folyaman...annyira...nem..mindegy..milyen...nevet...valasztunk...szamisztika
2017. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

1.Petra

2.Szilvia&Renáta kábé 1formán szépek,Petra név legszebb,de a másik 2 is nagyon jó. :)

dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!