Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miskolcon vagy Egerben van...

Miskolcon vagy Egerben van magán tüdőgyógyász?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kivizsgáltatni a fiamat(11 hós) nem e asztmás de sztkban csak júliusra keptunk időpontot.Tu valaki esetleg magánorvost?
2010. máj. 26. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Egerben van,de nem tudom rendel-e még?

ha gondolod utána nézek.

2010. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

jól teszed,hogy magánba viszed,mert a miskolci szentpéteriben a pulmonológia olyan f...s,hogy csak na. Én odajártam kiskoromban (már 18 éve vagyok asztmás)...hát nem javultam...volt,hogy 2 hetes barlangkúrára rendeltek, de életemben mint akkor nem aláztam meg úgy (hosszú hajam volt és korpásodott, ezek az állatok meg azthitték tetű...mindenki szeme láttára nézték át, volt,hogy nem találták a jól látható vénám és csontba szúrtak, sőt le sem tojtak amikor befulladtam és belázasodtam...egy kórházban...undorítóak)



nekem volt egy nagyon jó orovosom,de ő kajak jó pulmonológus, Ózdon rendelt, csak sajna már debrecenbe került:S Spicze Tímea, ha esetleg ez segít..ő tényleg profi (én már csak tudom,nem egy nem két orvost láttam életemben)

2010. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!