Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Levin névről vélemény?

Levin névről vélemény?

Figyelt kérdés

2017. szept. 3. 22:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Jó hogy nem Lenin.
2017. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%
Levente sokkal jobb.
2017. szept. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Nekem tetszik:) nem hetkoznapi, ritka de megis vallalhato :)
2017. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Egy Rejtő történetben elment. Persze, ha Nagy Levin lesz, akkor tökéletes! :)
2017. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
Úgy is mindenki Leninezni fogja... sz@r név.
2017. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem szép hangzásra, amúgy nemtom a kommentek után, lehet, hogy én csinálnék egy olyat, hogy Leventének nevezném, és ez lenne a beceneve. Amúgy én elsőre a Ben Ten mesére asszociáltam. Abban jófiú szerintem a Kevin Levin. Amúgy valaki aszondta, hogy ott a Levin az onnan jött, hogy van a Ben 10, és akkor Kevin meg lehetett volna 11, de a Levinnel jobban hangzott, meg abban a verzióban rímelt is, de a 11-től (Eleven) indult. :) Hangzásra amúgy nekem tetszik a név, meg olyan elegáns, meg olyan hétköznapi név, ami nem csicsás a Levin, és pont azért tetszik, mert nem akar nagyzolni, hanem tökéletes. Viszont én a kommentek után, hogyha nagyon ragaszkodnék hozzá, lehet, hogy a Leventét becézném így, csak az óvónéniknek elsőre fura lenne megszokni, mert valszeg rendre Levizni, Levikézni akarnák. Amúgy nekem a Levente név nem tetszik annyira , mint a Levin. A Levint viszont nem anyakönyveztetném talán, abból az okból kifolyólag , amit előttem írtak, de amúgy jó névnek tűnik nekem ez a Levin. Olyan szép, dallamos, elegáns ,és még férfias név is. Amúgy nem tudom, mennyire szívatnák a hasonlóságával a gyerekek.
2017. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%
*lehet,hogy nem is,de az is lehet,hogy igen; én viszont pl nem vagyok jó történelemből, de lehet, hogy aki jó történelemből pl,olyan is beszólna neki, de az is lehet, hogy amúgy meg senki sem. Lehet, hogy pl menne a történelemóra ,és eszébe se jutna senkinek, esetleg talán lehet, hogy max utána, de ha nem lenne jó töriből, akkor nem is tudnák ezzel megsérteni. Amúgy én nem tudom pontosan, hogy milyen ember volt akire hasonlít
2017. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Levente nekem túl mekegős. Viszont a Levi becézés tetszik. Amúgy amíg nem írták eszembe se jutott erről a névről Lenin. Érdekes hogy vannak akik erre vannak specializálódva és egyből tudnak vmi negatívat. Nem rosszindulat csak megfigyeltem hogy én nem asszociálok másra hanem az adott név számít.
2017. szept. 3. 23:03
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

Nem negatívból írtam kérdező... csak aki használja az agyát, az egyből tud társtani dolgokat egy fogalomhoz, vagy akár névhez.


Te írtad, hogy Levin, nekem meg erről egyből Lenin ugrott be a töri órákról a kopasz, szakállas fejével.

2017. szept. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Én is használom az agyam csak ezek szerint másképpen. Én se rosszból írtam amúgy.
2017. szept. 3. 23:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!