Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem használt cumisüvegeket...

Vettem használt cumisüvegeket hogyan tudnám gyönyörűvé varázsolni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 15:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
57%
Az aszkorbinsav drágàbb lesz, mint a cumisüveg. Akkor lesz a leggyönyörűbb, ha kivágod a kukába és veszel a gyerekednek egy 400 Ft-os új, steril cumisüveget. Nehogymár ennyit nem érdemel meg az a szegény gyerek, hogy ne mások által használtból egyen!
2010. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom, nem fukarságból vettél használt üveget... De ha műanyag, sajnos szerintem nem tudod igazán széppé tenni. A karcokat nem tudod eltüntetni. Nem tudom,az aszkorbinsav mennyire drága, de szerintem az ecet szagát alapos mosogatással és a kifőzés során el tudod tüntetni.
2010. máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Örülök ,hogy itt mindenkinek telik újra !
2010. máj. 26. 19:09
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Egy ötlet:

Mondd le egy hónapra a netet, és az árából tudsz venni kb. 10 ÚJ cumisüveget!!!!!

2010. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%
Ha csak foltos, akkor az ecetes víz, vagy a citromsav szépen leviszi. Amúgy az szerintem mindegy, hogy az üveg új, vagy használt, de ha úgy alakul, hogy belefér az anyagi keretedbe a cumi részt cseréld le. A rosszindulatú megjegyzésekkel pedig ne foglalkozz.
2010. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%

18.53 vagyok

Bocs, nem ezt akartam írni, hogy: "Én nem gondolom, nem fukarságból vettél használt üveget..."

Hanem azt, hogy szerintem nem fukarságból vettél használtat. Van, amire nem telik, ez érthető, mással is van ez így. Ettől még szereted, szeretjük a gyermekünket.

2010. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
58%
19:18: hűségnyilatkozatos netet nem lehet csak úgy lemondani! És ha ilyen van akérdezőnek? Vagy nem otthonról netezik? Hogy jössz te ahhoz, hogy csak így lehurrogj valakit. Minek járnak ide az ilyenek, akik nem tudnak válaszolni, csak sértegetni?
2010. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

:) tényleg csak jót mosolygok az ilyeneken !

De akkor ruhát se vegyél használtat D

2010. máj. 26. 20:41
 19/20 anonim ***** válasza:
A ruha más, mint az üveg, ezt gondolom te is érzed...ruhából sok kell és gyorsan kinövik, így teljesen okés hasznàltat rájukadni. De használt üveget venni? Azt azért egy évig minimum használja a kicsi, a ruhát meg egy-két hónapig. Szóval igenis fura, hogy használtból eteted, mert nincs pénzed újra. És a megjegyzések nem rosszindulatúak, csak őszinték.
2010. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
D
2010. máj. 27. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!