Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meleg kiütés ellen lehet...

Meleg kiütés ellen lehet tenni valamit? Krémmel kenni, vagy valami?

Figyelt kérdés
Nem öltöztetem túl, mert mindenki más több ruhát ad babájára, mint én. Csak simán izzadós, és nem bírja a meleget. A nyaka, tarkója, meg a mellkasa teteje kiütéses. Nem allergia, vagy valami, hanem meleg kiütés. Az biztos.
2010. máj. 27. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Itt megtalálod a választ! [link]
2010. máj. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia, az én kislányomnál is ezeken a területeken jött ki, itt olvastam, hogy a hintőpor segíthet. Tényleg bevált, alaposan hintőporoztam, és 2-3 nap alatt nyomtalanul eltűntek a pöttyök.

Azóta is minden fürdetés után púderezem, szerencsére nem jött elő több kiütés.

Minden jót!

2010. máj. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia nekem is a kisfiam pont ilyan izzados, nekem az orvos azt mondta hogy eleg ha langyos vizes vattatamponnal ott attorolgetem naponta parszor, vagy mikor latom hogy megizzadt. A mellkasarol es a tarkojarol elmult ezzel a modszerrel a nyakat viszont kalcium kremmel is kenem mert ott nem segit a sima viz.

Elore tartok a meleg nyari idoszaktol:-(

Sok sikert.

2010. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem használ a hintőpor. A nyaka régebben ki volt pirosodva annyira, hogy volt, hogy szétnyílt szegénynek, hiába hintőporoztam. Utána popsikrémmel kentük, az helyrehozta, de az összes body nyakát úgy megfogta sárgára, hogy fehérítővel se jön ki. Tehát a hintőpor nem jó neki :((
2010. máj. 28. 23:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Fenistil krém és cseppek. Én azzal ápolom magam, de kicsikre is lehet. Úgy vettem ki a szavaidból, hogy nem picike már...
2010. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sudocrem nekem az hasznalt.
2010. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is próbáltam minden "csodaszert", semmi sem segített... Férjem nem hagyott békén, hogy mutassam meg a gyerekorvosnak. Felírt neki egy krémet és 1 éjszaka alatt elmúlt. Nem tudom milyen krém lehet, nincs neve, ilyen gyógyszertári kevert valami :) Mutasd meg neki a gyerkőcöd, biztos tud adni valamit!

2010. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a gyógyszertárba, ha szólsz adnak nektek ott kikevert krémet. nekünk nagyon hamar helyrehozta! és nekünk a hajvágás is bevált,mióta icipici a kisfiam haja, azóta kevésbé izzad.
2010. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát elég kicsi még, 5 hónapos lesz. Nincs nagy haja se. Majd megmutatom a doktornéninek, úgy is megyünk súlyt méretni valamelyik nap.

Köszi

2010. máj. 30. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!