Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pici születése után mennyi...

A pici születése után mennyi időtök volt saját magatokra? Milyen gyakran tudtatok eljárni sportolni?

Figyelt kérdés

2018 májusában lesz az esküvőnk, szeretnék addigra bomba formában lenni. Van egy 2 hetes kislányunk és nem tudom, mennyire naiv elképzelés ez... :)

Eddig nyugis baba, eszik-alszik szinte, éjszaka is tudunk aludni (hajnal 5-kor ébred, akkor megeteti apa és utána vígan alszunk 9-ig minimum). Arra gondoltam, hogy a 6 hetes kontroll után elkezdenék heti 3 alkalommal edzeni (személyi edzővel, mert nem sok fogalmam van arról, mit hogyan kellene) és 2-szer infratrainerre járnék, ami alkalmanként 60 perc.


A párom partner mindenben, szerencsére segítségünk is van (szülők, nagyszülők, nagynénik, nagybácsik). De nem tudom, hogy mennyire leszek képes másra hagyni, magammal meg nem szeretném vinni, mert tudom, hogy akkor nem tudnék másra koncentrálni, főleg nem a sportra. :)


2017. szept. 23. 20:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
35%

Gondolom tudod, hogy a "kockahas a konyhaban keszul", tehat ugralhatsz, sulyzozhatsz heti 7x is akar, ha nem szeded ossze az etkezesedet, sosem leszel bomba formaban. De ezt az edzo is el fogja mondani. Ha viszont egy szigoruan kialakitott etkezest/dietat tartasz, nem kell majd 5x menned sportolni, 2-3 is eleg lesz.

En kemenyen sportoltam szules elott, de egyreszt 6 het helyett 9 honap alatt jottem rendbe, masreszt azota sem hagytam senkire a babamat, pedig nem szoptattam.

2017. szept. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A fiam 7hetes,3hete járok edzeni,heti 2-3alkalommal,én szoptatok de még igy is sikerül megoldani a férjem segítségével hogy el tudjak menni.Szerintem nem lesz gond,apánál jo helyen van :) másra gondolom egyébként sem biznád (én legalábbis biztos nem)
2017. szept. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
26%
Irigyellek benneteket, hogy ennyi időtok van. Előbb írtam ki kérdést, hogy nekem a 6 hetes hasfájós kislányom mellett aludni sincs időm, mert igényli a törődést, vígasztalást. Pedig jó lenne egy kis énidő végre...
2017. szept. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mindennek a helyes étkezés az alapja. Ha betartasz egy igazán jó étrendet, már attól fogyni fogsz.


Végezhetsz babás gyakorlatokat is. Magadra kötöd, és vele guggolsz, játékosan emelgeted, karodban van, közben kitörésekkel járkálsz. Vehetsz futóbabakocsit, és futhatsz vele a környéken, stb.


Ezek mellett heti 1 edző is elegendő lenne, de ha van időd és kedved, járj 2-3 alkalommal nyugodtan. De az étkezésben ne csalj, anélkül majdnem megy a kukába az egész!

2017. szept. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mielőtt edzőt fogadsz, a szétnyílt hasizmodat tedd rendbe.

Amúgy ez költői kérdés volt, tudod magad is a választ, hisz időd lesz rá, motivációd megvan. Az meg magán ügy h kire bízod ha el tudsz tőle szakadni. Van aki nehszen hagyja másra, de nekem nincs ezzel bajom csak mondom.

Felesleges volt ide kiirni.

2017. szept. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#13-as vagyok....megmondana valaki miert is lettem lepontozva?

A kerdesre valaszoltam, a kerdes ugyanis az volt, hogy kinek mennyi ideje van magara, es ezdesre. Nekem per pillanat semmi, de napi 3-4 ora alvassal erom sem sok lenne. Ez a baj? En kerek elnezest, hogy nekem nem eszik alszik babam van, de en a maradek energiamat inkabb neki szentelem, es nem az edzoteremben izzadok. Szoptatassal amugyis szepen olvadnak lefele a kilok...Es a 6 hetes kontroll meg nekem sem volt meg...

Es persze azert is elnezest kerek, mert nem osztogatok keretlen tanacsokat a kerdezonek az edzessel kapcsolatban, vagy nem firtatom az etetesi szokasait a fent emlitett kerdesre valaszul.

Latom megint ertelmes tarsasag gyult itt ossze...

2017. szept. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!