Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babánkon agyi...

Újszülött babánkon agyi ultrahangot végeztek, ahol közölték, hogy negatív az eredmény, eltérés nem látható, mindössze annyi, hogy a 3. agykamra szűk. Ez mit jelent? Kontrollra is mennünk kell!

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj. De mert nem kerdeztetek ott ra?
2017. szept. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy visszamész köv héten és megmondod, hogy ott nem mertél kérdezni, de aggódsz és érdekel, hogy mit kell csinálni ilyen esetben. És ha valamit nem értesz mond el. Ezt nem értem, kérem magyarázza el más megközelítésből.
2017. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy neten keresgess! De tényleg ne! Képzelt beteg szindróma nagyon káros!
2017. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem ott is, és azt a választ kaptam, hogy nincsen semmi baj, a lelet negatív, nehogy idegeskedjek ezen, de ilyenkor azért megvizsgálják. Csak tudni szerettem volna, hallott-e valaki ilyesmiről...
2017. szept. 24. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor tégy így ez olyan lehet mint amikor vkinek nincs semmi baja csak vmilye picit kisebb vagy valami picit mas.:) pl nekem egyel kevesebb fogam van egesz pici korom óta. Ne idegeskedj
2017. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál, a hugyholyagjánál volt vmi,hogy egyel tobb v kevesebb ér. Kérdeztem mi ez,mondták vkinéé így fejéodik vkinél úgy. Lehet ott sincs semmi:)
2017. szept. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!