Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most bunkó és utálatos vagyok...

Most bunkó és utálatos vagyok vagy nem? Normális, ha a bográcslánccal játszik egy 9 hónapos baba, a mamája ölében? És jó, ragacsos kormos lesz a keze, meg a körme?

Figyelt kérdés
Mivel anyósom megsértődött rám, mert nem hagytam és elvettem tőle megmosni a babámat. Én úgy gondolom, hogy ilyesmit azért ne fogdosson.
2008. okt. 21. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Az egyetlen indok, amiert nem hagynam a gyerekemnek, az az, hogy nehogy osszecsipje vele a kis ujjat. Nekem azzal nincs gomdom, ha ragacsos meg koszos lesz, majd megmosom a mancsait, ha mar kijatszotta magat. De nem vagyunk egyformak. Ezert meg nem kellett volna az anyosodnak megsertodnie. Es a te szavad a mervado. Ha nem akarod, hogy fogdossa, akkor ne fogdossa.
2008. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az attól függ, hogy hogyan nevelted ezidáig: patyolat tisztán vagy néha-néha koszosan. És attól is függ, hogy ha az anyukád ölében ült volna, akkor is elvetted volna tőle a gyereket megmosni?? Meg, hogy közben mit mondtál, mert lehet ezt viccesen is tenni, meg bunkón is. Nyilván ha ezidáig patyolat volt a gyerek, és ezt tudta az anyósod akkor ő a hunyó.
2008. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát azaz igazság, hogy hajmeresztő dolgokat tud művelni a gyerekkel. És nagyon ritkán nézek rá jószemmel. Sajnos. Próbálok kedves lenni vele mindig, de egy idő után elszalad vele a ló és akkora ökörségeket tesz, hogy... kiakaszt. Nem szoktam neki semmit mondani, tűrök sokmindent, de amig birom csak addig. Kb 3-4-szer borult ki eddig a bili. Lehet tényleg nem akkora probléma hogy azzal játszott, de igazad van nála volt és sokszor a rosszat látom csak. De mindenbe beleszol, beleavatkozik, amikor megtörténik a baj, meg mossa kezeit. Már majdnem elváltunk miatta a férjemmel. Egy darabig jó volt minden, de most megint kezdődik előlről és érzem nem bírom!!!

Nem voltam bunkó, mert csak elvettem tőle és mondtam úristen mivel játszik. Ennyit mondtam nem többet. Így utólag se tetszik, mert aztán a kezét teszi a szájába és az nem igazán tiszta, ki tudja mennyi kutya macsak vizelte le, stb....

2008. okt. 21. 15:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok pártolni senkit, de szerintem nem egy gyereknek való,játszon mással.Nem is az hogy koszos lesz,hanem vannak dolgok amik nem egy csecsemő kezébe valók.Legközelebb meg majd valamilyen éles szerszámot adnak neki,ne haragudj,nem akarlak felhúzni,sztem igazad van.
2008. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi. :)))))

Olyan lelkiismertfurdalásom lett, de most megnyugtattál, én is így gondolom ahogy te! :)))

2008. okt. 21. 16:02
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
ne foglalkozzal azzal hogy anyosodnak mi tetszik vagy esetleg mi nem, a te gyereked es a ferjedde ha te azt mondod nem jatszhat ilyen, anyaos alltal idiota jatekokkal akkor, ne is engedd meg!!!!! en biztos hogy ugyan ezrt tettem volna,mint te!!
2008. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi. :))
2008. okt. 21. 16:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

itt az elvről van szó-ha a mami nem engedi,akkor a nagyi sem mondjon mást.én már az elején megbeszéltem a férjemmel-és mondtam,h anyósnak is mondja azt,h mi szülők döntünk.ha a gyereket 40 fokos vizben,vagy -5 ben fürdetem,akkor se dumáljon bele-én is bunkó vagyok,de mi döntünk.még ,ha a jó szándék is vezérli.később,meg,ha nem ebédel-akkor majd annak ellenére kap 2 túrórudit,h te azt mondod,h nem lehet....sztem igazad van. a gyerekek sosem értik a kettős nevelést-ekkor vannak balhék...

2008. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!