Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Encepur (kullancs okozta...

Encepur (kullancs okozta agyvelőgyulladás elleni oltás) beadása 1 hét különbséggel?

Figyelt kérdés
15 hónapos lányom ma kapta meg az Encepur 1 adagját és a doktornő a jövő hét pénteken akarja beadni a másikat, gyorsított formában. Utána néztem az oltóanyagnak, valóban van lehetőség indokolt esetben 7 napos különbséggel beadni az oltást, mégis nagyon féltem a lányomat, nem viseli-e meg nagyon, hiszen még olyan pici... Járt így valaki, tudtok tapasztalatokat mondani?
2010. máj. 28. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
mellékhatás nem volt, de a dokinéni nálunk min 3 hetet javasol
2010. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 hónap volt az első és második Encepur közt.
2010. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, normális esetben 1 hónap javasolt a tájékoztató szerint, de a dokinénink szerint ez a gyorsított oltás, mert igencsak benne járunk már a szezonban. Az Encepur tájékoztatója szerint be lehet 7 napos különbséggel oltani, de engem az aggaszt, hogy még olyan kicsi a lányom, bírni fogja-e. Örülné, ha olyanok is írnának, akikne 1 hetes különbséggel oltották a babájukat, de természetesen mindenkinek köszönöm, hogy írt/ír.
2010. máj. 28. 15:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.Nálunk is eltelt a két oltás között 1hónap,és a harmadikat 10hónap múlva kapja meg,aztán évente egyet emlékeztetőül:-)

Üdv.21hós legényke anyuja

2010. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak: nekünk azt mondtaák, hogy 3 évente kell emlékeztető, ha az első 3 adagot megkapta
2010. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a múlt héten adattam be és 1 hónap múlva adják a következőt. Pedig az én fiam 4 éves már.Szerintem , ha nem laktok fokozottan kullancs-veszélyes helyen , akkor meg kellene várni az 1 hónapot.

2010. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!