Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy ellenőrződ a tápszerhez...

Hogy ellenőrződ a tápszerhez a víz hőmérsékletét?

Figyelt kérdés

Tudom, nézzem meg a csuklómon, de ennél pontosabb van?

Gondoltam egy digitális lázmérővel pontosabb infót kapok. Mindig félek, hogy melegen adom neki...


2010. máj. 28. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom első babás anyuka vagy :) ?

Csuklódon elég ha megnézed. Én a vízforraló oldalát szoktam megfogni, ha langyos, akkor jó. Nem kell hőmérőzni :)

2010. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

a csukló teljesen elég.

viszont ha már belejössz, akkor a cumisüveg hőmérsékletéből (ahogy megfogod) is fogod tudni.


nem kell parázni

2010. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csukló.:-) és ahogy az előttem szóló írta, később csak megfogod a cumisüveget és kész.:-)
2010. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én megkóstoltam.
2010. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Második babám, de az első szopott végig.

A cumisüveg nem tudom milyen anyagból van, de nem engedi át a hőt. Ha forró a víz, akkor sem meleg az üveg.

De ha a csuklómon meg meleg, akkor nem adhatom még neki, mert hűteni kell, az meg idő, ő meg ordít...

Ilyenkor mit csináltok?

2010. máj. 28. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindig 30 ml-el kevesebb vizet melegítek fel picit melegebbre, mint ahogyan odaadom a picinek, abban feloldom a tápszert, és utána hozzáöntöm a hiányzó mennyiséget.
2010. máj. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én olyankor a hideg csapvíz alá tartottam a cumisüveget, persze csak kívülről érte a víz. Hamar lehűlt, aztán már ehetett is. Később volt előre forralva víz és

kitapasztaltam mennyi idő alatt melegszik fel a kívánt hőmérsékletre az adott mennyiségű víz. Így már tuti nem kellett hűteni.

2010. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!