Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nagy babája született,...

Akinek nagy babája született, és/vagy husis volt picinek (másfél két évig) később is olyan maradt az alkata?

Figyelt kérdés

4 kg feletti babám született, mindig "hatalmas" babának mondták, én is láttam, hogy nagyobb mint a vele egyidős babák, de engem nem zavart. Most már másfél éves, még mindig duckós, és a nála idősebb babáknál (pár hónappal idősebbek) is nagyobb.

Én nem voltam kicsinek duci, 3700 g-al születtem, az apja pedig nagyon pici volt.

Mindenkitől azt kapom, hogy biztos nem egészséges, hogy ekkora.. Egyébként formás baba, arányos, mindig is az volt, csak nagy. Oké, igaz azért van egy határozott pocakja, szeret is enni, de nem fogom tőle elvenni az ételt, csak mert húsosabb mint a többi baba.

Szóval a husis babátok meddig maradt husis. :)



2017. okt. 7. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
23%

Én is 4450nel és 55 cm-rel szültem a kisfiamat, másfél éves. Ő nagyon arányos volt pici babaként és most is. Én sokszor a comját mondom husinak, de mindenki mondja milyen formás. Szóval gondolom, mint a tiéd!Ő is egyébként hatalmas magasságra. A terhességem alatt a nőgyógyász is azt mondta, hogy túl gyorsan növekedik. Éppen egy éves múlt mikor orvoshoz vittük vizeletmintát levetetni, a gyerekorvos megkérdezte szobatiszta e! Utána megkérdezte a korát és mosolyogva mondta hogy is lenne szobatiszta! :)

Az unojatesója és közte 9 hónap van, ennek ellenére majdnem egyforma magasak. A rokon gyerek 92es ruhákat hord, az én fiam 92es felsőt, 86os nadrágot.Imád enni, többet eszik, mint én.

Én büszke vagyok rá, hogy szép, okos, egészséges és nagy a gyermekem! Nekem egyébként soha senki nem tett rosszindulatú megjegyzéseket,te pedig ne foglalkozz az ilyen emberek véleményével!

2017. okt. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az idosebbik fiam nagy sullyal szuletett, de mivel hosszu is volt, igy akkor meg nem volt duci baba. Viszont igen jo etvagya volt, igy eleg jo tempoban nott a sulya is. A mozgasfejlodese is gyors volt, mindent eleg hamar csinalt, az etvagya a hozzataplalas utan is igen jo maradt.

11 honaposan indult el, akkor meg kifejezetten duci volt. Azutan kezdett nyulni aprankent. A sulya stagnalt, vagy lassan nott, a hossza viszont gyorsan es rendkivul aktiv volt.

Pontosan nem tudom megmondani, hogy meddig "szamitott" ducinak, de ket evesen mar normal testalkata volt, ez maradt is egy ideig. Kb 6 evesen mar inkabb vekonyka, nyulank volt, azota is olyan (most 9 eves). Valoszinuleg ilyesmi is marad, mert az en testalkatom is ilyen, illetve az egesz csaladome (magasak, vekonyak vagyunk, hosszu vegtagokkal).

2017. okt. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, hogy egyeseknek milyen problémáik vannak.

El vagy nyomva, hogy itt játszod a megmondó embert?

Ha a kérdésre nem tudsz válaszolni, mit keresel itt??


Akik normális választ adtak, azoknak köszönöm szépen!

Ezek szerint nem feltétlen marad ilyen a BABÁM. :D

2017. okt. 8. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!