Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor mit válaszoljak?

Ilyenkor mit válaszoljak?

Figyelt kérdés

Kislányom2,5 éves!Tegnap fürdésnél piszkálta a nunáját és megkérdezte:Anya mi van benne?

Elöször megijedtem hogy van valami a nunájában és gyorsan megnéztem de nem láttam benne semmit.Mikor megint odanyult akkor láttam hogy a csikloját piszkálja.

Elkezdett kérdezöskködni:anya mi az mit csinál?

Én azt mondtam neki hogy ne piszkálja az kell hogy pisilni tudjon.

Másnap ugyanezt kérdezte az öccse erezacskojárol.Arra is ugyanazt válaszoltam neki.Kell hogy öcsi tudjon pisilni.

Ti mit válaszoltatok volna jot mondtam vagy sem?Nem korai még kérdezösködni ezekröl a dolgokrol?


2010. máj. 28. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre ok,ilyen idős korban elég ezt tudnia még:)
2010. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól válaszoltál :) Nem korai. Ez a téma sem érdekli őket jobban, mint a babázás, vagy a homokozás..
2010. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem korai természetes jelenség felfedezte,ohgy ő lány év vannak fiúk is. még fog kérdezni ez nem baj.. a válaszaid pedig az ő korához mérten teljesen jók. Ne ijedj meg így kell kezdeni a szexuális felvilágosítást. S nagyon jól csinálod már most:)
2010. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam.

Azt hittem van még pár évem az ilyen kérdésekig.

2010. máj. 28. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem jó kis ötletet adtál most hogy amikor oda kerülünk mit is mondjak :))
2010. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még elég azt tudnia, hogy a punciján pisil! Majd ha nagyobb lesz akkor már érdeklődik a szexről is. De akkor viszont minden kérdésére őszintén kell válaszolni, a korának megfelelő szavakkal!
2010. máj. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!