Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Véleményeket, tanácsokat...

Véleményeket, tanácsokat szeretnék kérni.20 hónapos a kisfiam és szeretnék kis tesót neki, hogy a jobb?

Figyelt kérdés
ha vissza megyek dolgozni majd amikor 3 éves lesz 1,2 évre és aztán szülök vagy amire 3 éves lesz a fiam attól aggódom hogy majd igy két kicsi gyerekkel nagyon nehéz lesz.
2010. máj. 29. 18:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én visszamentem dolgozni, amikor a kisfiam 3 éves lett, dolgoztam egy évet, majd újra terhes lettem, így 4 és fél év van a két gyerkőc között, de még így is vannak necces napok, amikor azt hiszem, hogy megbolondulok, ha nem mozdulhatok ki a házból, úgyhogy én semmiféleképpen nem hagynék kisebb korkülönbséget a kettő között.
2010. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszonom szépen a válast.
2010. máj. 29. 19:10
 3/18 A kérdező kommentje:
amúgy 33 éves vagyok.
2010. máj. 29. 19:11
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem 33 évesen már nem nagyon kéne várni a következő babóval. Nekem 22 hós a kislányom, 6 hét múlva szülök. Így terveztük, szerintem a kis korkülönbség inkább csak jó, lehet, hogy az elején nehezebb, de aztán jól összenőnek és le is foglalják egymást.

Barátnőm két kisfia között másfél év van, ő azt mondja, ha újrakezdhetné, akkor se csinálná másképpen.

2010. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatot nem tudok írni, mert még csak egy gyerek van, de pont 3 év lesz a korkülönbség
2010. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: én 31 éves vagyok, és már az elején úgy gondoltam, hogy 35 után nem szülök
2010. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2010. máj. 29. 20:21
 8/18 anonim válasza:
Szia, az én véleményem az, hogy 3 évnél semmiképp se legyen nagyobb a kor különbség! Az anya szemszögéből nem tudok nyilatkozni, csak azt tudom mondani, hogy köztem és a bátyám közt 4 év a különbség és amint megszülettem gonoszkodott velem. A szüleink is elismeri, hogy a születésem napjától fogva féltékeny és mindig keresztbe akar nekem tenni. Igaz, hogy én vagyok az akit mindig dícsérnek, hogy jaj milyen okos és szép is egyben, őt pedig elhanyagolják. Valószínüleg ez az oka, hogy utálatos velem. Én csak azt mondom, hogy szerintem maximum 3 év legyen nálatok is a különbség. 15/L :)
2010. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszike.
2010. máj. 29. 21:04
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is 33 évesen szültem az elsőt. Mi úgy gondoltuk, hogy hamar legyen a következő, mert 35 év felett már nem akartam szülni. Meg itt nagyon macerás bölcsit kapni, 4-ig vannak, én fél 5-ig dolgozom, nagyon nehéz lett volna megoldani. Aztán pár év múlva újra ez a macera? Hát inkább bevállaltuk egyszerre a kettőt. 22 hónap a különbség a két gyerek között. Az első két hónap elég necces volt. Alig aludtam. A kaját rendeltem, nem főztem, takarítva nem volt. Most 3 hónapos a kicsi, és nem bántam meg. Jól elvagyunk, a kislányom imádja a öcsikét. Na, majd arra leszek kíváncsi, ha jobban mozgolódik, akkor hogy tudok majd két gyerekre figyelni. De az elején úgy voltam vele, ha végre tudok aludni, akkor már rosszabb nem lehet.

Most leteszem a kicsit, és elvan órákig, csak akkor sír, ha álmos vagy éhes. Mondják, hogy a második gyerek nyugodtabb, nálunk bejött.

2010. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!