Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltós Audi A6 2.5...

Automata váltós Audi A6 2.5 TDI-t néztem ki, véleményeket kérnék, jó, vagy jobb mint a kézi sebességváltó? Megbízható? "romlékonyabb"-e? Többet kajál e a kocsi? Stb?

Figyelt kérdés
Ha megkérhetlek, meg is magyaráznátok a pozitívumait és negatívumait?!
2011. okt. 19. 22:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és úgy láttam, hogy az automataváltós olcsóbb is...
2011. okt. 19. 22:37
 2/10 anonim ***** válasza:
Kicsit többet eszik mint a kézi váltós, viszont sokan azt mondják h ha másért nem azért érdemes automatát venni m nincs úgy szétforgatva a motorjuk...
2011. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi, ez tényleg 1 jó érv!
2011. okt. 19. 22:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Mikori a kocsi? 95 utáni A8-assal mentem, (mondjuk az 4.2-es benzines volt) annak az váltója nem huzatta sokáig, úgyhogy a nagy fogyasztást ki lehet húzni. Amit hallottam az ilyen "öreg" autamatákról, hogy ha 1X tönkremegy a váltó, akkor annyiba kerül megcsináltatni, mint venni egy másik kocsit. Ennek ellenére én ha ilyen Audit vennék, csakis automatát vennék (ami kapcsolható kézi is egyben)
2011. okt. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2002-es évjárat, vagy inkább nézzek fiatalabbat automatába?

akkor úgy írom, hogy 2002-től...

2011. okt. 20. 06:58
 6/10 anonim ***** válasza:

A 2002-es az már modern automata.


Se többet nem fogyaszt se kevésbé megbízható, mint egy kézi váltó (sőt, megbízhatóbb, mert egy "falábú" se vezette előtted). Hamar meg lehet tanulni, hogy miként kell vezetni az automatát és akkor még jobb fogyasztást is ki lehet belőle gyakran hozni városban, mint egy kéziből.


Plusz pont, hogy nagyon kényelmes a dugóban meg úgy mindenhol.

2011. okt. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

azigen

Köszönöm szépen! ennyi érv suerintem elég...

2011. okt. 20. 08:48
 8/10 A kérdező kommentje:

még nincs eldöntve semmi. Nem sokkal drágábban már van quattro, arról mi a véleményetek? az is jó?

Tehát, sima autamata, vagy quattro automata?

Megbízhatóság, tartósság, stb...? 2002 évjárat.

bővebben kérnék infókat, ha lehet

2011. okt. 20. 09:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Az összkerék az jó, főleg télen. Viszont megdobja a fogyasztást, ha állandó összkerekes az autó, és eggyel több hibaforrás is. ennek ellenére +1 voks a quattrora.
2011. okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hello. 10-20 00:46 vagyok újra.


Amint írtam neked, ha a 95-96 utáni automata váltó már tökéletes, akkor 2002-esre panasz nem lehet!


Az összkerékhajtásnak (Quattro) semmi köze nincs a váltóhoz. Én annak idején A8 4.2 Quattro-al mentem, de ilyen nagy köbcentinél már nem érezni, hogy első kerék húz, hátsó tol, csak azt érezni, hogy igen megy!

Szerintem mindegy, hogy milyet veszel, első kerek hajtásút, vagy összkerekest.

2011. okt. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!