Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól lehet...

Mennyi idős kortól lehet hisztiről beszélni egy gyerek esetében? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Kislányom 10 hónapos, nemsokára 11 hónapos lesz. 2-3 hete nagyon kis hisztisen viselkedik, ha egyáltalán lehet hisztiről beszélni ennyi idős gyerek esetében. Ha valami nem tetszik Neki, pl. olyan dologgal játszik amivel nem kellene (pl. mobiltelefon) és elveszem Tőle, elkezd ordítani, és sok esetben hátra vagy előre csapja magát a fejével... nagyon ijesztő ez ilyenkor. Első gyerekes anyuka vagyok, ezért is vagyok tanácstalan e kérdésben.

Előre is köszönöm a válaszokat.



#baba #hiszti #viselkedés #baba viselkedése #babapszichológia #baba hiszti
2017. okt. 23. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Ez még messze nem az, de kösd fel a gatyád, mert ha már most ilyen, nehéz dolgod lesz! ;)

(Egyébként 2 éves kor körül)

2017. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fiam is ezt csinálja. Én ilyenkor hagyom. Rájön hogy nem ér el semmit vele és abba hagyja. :D Főleg ha sétához öltözünk és hátra vágja magát.. Leteszem a földre, annál úgysem eshet lejjebb és magára ismer, hogy mit is csinál.

Egyszerre dühítő és vicces.

Remélem később alább hagy ez nála...

2017. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!