Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok arról hogy az új...

Hallottatok arról hogy az új kormány megszüntetné a gyes melletti munkavégzést?

Figyelt kérdés
Én ilyet nem hallottam csak hogy visszaállítanák a 2+1 évet. Remélem nem lesz így, pont mennék dolgozni és jól jönne az a kis plusz pénz... ha már 27000 Ft-ért nem maradhatok otthon..
2010. máj. 30. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha te sem hallottál róla, akkor mi itt a kérdés??? Egyébként ez nem a politika kategória...

Vissza akarják állítani a 2+1évet, ezt mondták.

2010. máj. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Remélem nem. De ha végiggondolod, akár meg is szüntethetné, mert ha 8 órában dolgozik valaki a gyerek a bölcsibe, akkor a gyes-t mire kapja? Csak úgy.

Persze nem bánom én sem azt a 27ezer kiegészítést és nem fogom nem igényelni.

2010. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak találgatnak, akiktől hallottad. Egyelőre a 2+1 évet sem fogják visszaállítani, ha olvasod a programjukat, akkor a családi adózás az első, amit be fognak vezetni, a 2+1 évet esetleg visszaállítják, ha lesz rá pénz.
2010. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A híradóban nyilatkozták, hogy az első intézkedések egyike, hogy visszaálítják a 2+1évet, mivel kevés a bölcsi.
2010. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a cégnél mondta a munkaügyis. csak azért kérdeztem mert ezt én sem hallottam. akkor ezek szerint nem volt szó róla. szerencsére...

igaz-igaz mire adják de azért jó hogy adják. ha már annyit adózok....legalább ennyit kapjak vissza

2010. máj. 30. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!