Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vicces dolgot csinált...

Milyen vicces dolgot csinált legutóbb a babátok? Írjatok kérlek kort is meg nemet.

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Kirántotta egy kisfú alól a labdáját, ő pedig hanyatt esett :)


1,5/L

2010. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

Annyira röhögött valamin,hogy legalább 2 percig folyamatosan fingott.Egyszerűen nem tudta visszatartani(a végén már mindenki ezen röhögött)

18/F

2010. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
bement a kamrába,amit odavitt kisszékre állva kinyitott,felmászott a polcig leszedte a kolbászokat,le ült vele a sarokba és elkezdte rágni,tépni.mikor bementem zavartan rám nézett és felém kínálta az akkora szál kolbászt mint ő és azt mondta: kész??
2010. máj. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
ja,utolsó,16 hónapos,fiu
2010. máj. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

pár napja kirakták a boltban a görögdinnyéket. amikor meglátta őket, elkezdte mondani: labda labda! mondtam neki, nem labda, görögdinnye, meg lehet enni! ez olyan 3 napig ment.ma amikor voltunk, megint elkezdte mondani, hogy labda labda! és közben olyan huncutul nézett, és rám mutatott, és nekem meg mondani kellett, jhogy nem labda, görögdinnye, erre ő: nyamm! és kuncogott közben, ezt ma vagy 20x eljátszottuk a boltban. nagyon cuki volt! :)

17 hós kislány

2010. máj. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Ma delelött halasz judit koncert ment az rtlklubon asszem, nezte es ahogy latta a gyerekeket ahogy tapsolnak meg integetnek ö is szepen megtapsolt minden szamot es folyton kalimpalt:D Olyan edes volt. 2 eves
2010. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

1.Mi most próbálkozunk a bilivel, de nem nagyon tetszik neki. Szóltam neki, hogy gyere pisilni, mire ő elszaladt a konyhába: "Nekem most főznöm kell!Egy kicsit talán később!"

2.Kinn voltunk az udvaron és nézte apa utánfutóját, majd mutatta: "Van neki kapaszkodója, hogy apa nehogy elveszítse."

22 hónapos kisfiú, Milu aranyköpései, amiket mindig leírok mostanában. Igazi dumagép már most!:)

2010. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De aranyosak! :D

Az én 6hós kisfiam meg már úgy másik mint a motorra. Anyu megetette spenótos-krimplival s leraktuk játszani a takarójára. Odakúszott a porszívóhoz és "elhúzta" magafelé. Kis popely:D

2010. máj. 30. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!